400 Ultra

20.5.2022
400 ultra je závod na pomezí ultra a bikepackingu jež je vhodný jak pro MTB, tak gravely. Můžete si vybrat z dvou tras 400 a 200 km. Startujeme 20. května kousek od Dvora Králové v obci Mostek.
mapa není k dispozici

Datum / čas
20.05.2022 - 22.05.2022
Celý den

Místo konání
Autokemp Mostek

Kategorie

příchozí akce se mohou zúčastnit příchozí

www adresa závodu https://400ultra.cz

pořadatel KTS Pardubice
ktspardubice@seznam.cz
+420 602 888 623


400 ultra je závod na pomezí ultra a bikepackingu jež je vhodný jak pro MTB, tak gravely. Můžete si vybrat z dvou tras 400 a 200 km. Startujeme 20. května kousek od Dvora Králové v obci Mostek.

Vše, co potřebuješ vědět o 400 ultra je to, že tě bude čekat krutých 400 km přes kopce, louky, pěšinky, skrz lesy a pole. Ti ostřílení pojedou non-stop. Ano, dá se to! Ti, co se chtějí kochat krajinou a zvolí rozvážnější tempo, mohou na trati strávit jednu nebo dvě noci.

Cesta vede přes Krkonoše, Jizerské hory, Lužické hory, České Švýcarsko, Český les, Máchův kraj, Český ráj a Podkrkonoší. Vše, co potřebuješ vědět je to, že tě bude čekat krutých 400 km přes kopce, louky, pěšinky, skrz lesy a pole. Ti ostřílení pojedou non-stop. Ano, dá se to! Ti, co se chtějí kochat krajinou a zvolí rozvážnější tempo, mohou na trati strávit jednu nebo dvě noci.

Cesta vede přes Krkonoše, Jizerské hory, Lužické hory, České Švýcarsko, Český les, Máchův kraj, Český ráj a Podkrkonoší. Pokud se necítíš na plnou porci 400 km můžeš si vyprat poloviční trasu 200 hard. Zde tě bude čekat dost těžkých 200 km a ochutnávka o čem bikepacking je. Vyzkoušíš si závodit podle navigace a vystoupit ze své komfortní zóny. Pojedeš přes kopce, louky, pěšinky, skrz lesy a pole.

Mnozí to dají non-stop. Ti, co se chtějí kochat krajinou a zvolí klidné tempo, mohou na trati strávit jednu noc. Cesta vede přes Krkonoše, Jizerské hory, Lužické hory, České Švýcarsko, Ještědsko-kozákovský hřbet, Český ráj a Podkrkonoší.

 

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu