Ptejte se redakce

28.4.2020
Ahoj, můj problém je že pri propružení zadní stavby má přehazovačka snahu přeřadit na kazetě nahoru. V momentu kdy se tlumič vrátí do normální polohy, přehazovačka se vrátí zpět. Takže při "houpani" zadní stavby je to poskakovani řetězu na kazetě. Jedná se o úplně nové kolo i komponenty.
diky za radu
IM
Dobrý den,
mám zadní náboj na systém Sram XD. Nyní bych rád přešel na Shimano 2 x 12. Nechci, ale předělávat náboj. Jakou kazetu mi doporučíte, aby řazení fungovalo dobře s přehazovačkou Shimano.
Děkuji Roman
16.12.2019
Dobrý den, v jednom čísle časopisu Velo byla tabulka, kde jste porovnávaly počet zubů na převodníku a na pastorku a ujetou vzdálenost na jednu otáčku klik, i pro různý průměr kol. A já potřebuji poradit, ve kterém čísle to bylo . Děkuji
28.8.2019
Zdravím,
marně sháním odvoz na letošní Eurobike v Německu. Nevíte o nějakém zájezdu či odvozu ?
Děkuji
6.8.2019
U prodávaných nábojových převodovek se udává velikost (počet zubů) pastorku.
Platí pro velikost talíře/talířů nějaký předpis?
Lze 20zubý pastorek zkombinovat s trojpřevodníkem 42/34/22 zubů?
Děkuji, Pavka
18.6.2019
Dobrý den,
při čtení posledního čísla 53 x 11 mne napadlo, že při testech kol trochu opomíjíte české značky. Když skladbu testovaných kol porovnám třeba s časopisem německým, tak za sebe bych vás chtěl požádat, abyste se na kolech české výroby projeli častěji.
Předem děkuji a jsem s pozdravem, Dan
29.5.2019
Dobrý den, existuje nějaká možnost úpravy zamykání tlumiče RockShox Monarch RL, 100 mm (páčkou na tlumiči) na ovládání z řídítek?
Děkuji, Pepa.
28.5.2019
Dobrý den, mám dotaz ohledně ráfkové brzdy. Na 26" horském kole jsem vyměnil přední i zadní kolo za 27,5" kola. Vše v pořádku. Vejdou se do rámu úplně s přehledem ale vyštelování brzdy je problém. Brzdová čelist od čepu k ráfku je krátká (ta část kde posouváte brzdící botku nahoru a dolu) . Cca o 1 cm. Neexistují brzdové čelisti které by tento problém vyřešili??? Děkuji Šticha
14.5.2019
Dobrý den,
chci si pořídit nové kolo a nemohu se rozhodnout jakou sadou si nechat kolo osadit jestli sadou SLX M7000 nebo XT M8000. Nejsem žádný vrcholový sportovec, jezdím všehochuť. Myslím ( s ohledem na cenu ), že by mi stačilo SLX, ale skoro na všech fórech se dočítám, že XT je o dost lepší.
Děkuji za názor.

Objevujte s námi nové cyklotrasy

Menu