VELO: 4/2017

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 08.03.2018 Úvodník: KDYŽ DOJDE NA STÉBLA

Popis

TIPY REDAKCE

LADÍME CYKLISTICKÝ POSED Dlouhodobá zkušenost s odborným zásahem kvůli bolesti kolene i rádce pro snadné nastavení podomácku, tak lze stručně popsat trochu jiný, velmi podrobný pohled na odvěké téma. Přidat můžeme zmínku o tom, že jde o konkrétní příběh s konkrétními zdravotními problémy a konkrétním řešením. Nebolí koleno i vás?

 

 

GEOMETRIE OČIMA ZÁVODNÍKŮ Pohled šesti cyklistických osobností na moderní geometrie i posed na kole a vnímavost vůči milimetrům a stupňům rozdílu – vypovídají Radomír Šimůnek, Jan Škarnitzl, Barbora Průdková, Jana Bártová, Jiří Fikejz a Michal Červený.

 

PŘÍLOHA KALENDÁŘ HOBBY AKCÍ, ZÁVODŮ A SETKÁNÍ 2017 S námi máte přehled!

 

</div class=”master_color_bg”>ZÁVOD (Z) MOMENTŮ Jako bychom se už nemohli dočkat zábavy a napětí, které přinášejí klání Světového poháru MTB XC, a tak jsme vytvořili jeden modelový závod okamžik za okamžikem – a samozřejmě jsme vybrali ty nejlepší momenty z archivu oficiálního fotografa UCI a SP Michala Červeného!

 

 

IZRAEL ZÁVODNĚ I NEZÁVODNĚ Dvě rozdílná biková nahlédnutí na Svatou zemi – skrze etapy MTB etapáku Samarathon a skrze týdenní dovolenou s kolem. (Překvapivě dostupnou.) Izrael jsme poznali jako zemi MTB nebývale nakloněnou.

 

 

OBLEČENÍM VZDOR VĚTRU Srovnávací test deseti lehkých větrovek: CRAFT Tech Lt, ENDURA Pakajak II LTD, ETAPE Vento, FOX Dawn Patrol 2, GORE Rescue WS Active Shell, MALOJA Falkensee Jacket, NORTHWAVE Breeze Jacket, PELLS Wind Stop Bike, POC Resistance Pro XC Splash Jacket a SENSOR Parachute Extralight.

 

 

HRAJTE S NÁMI O KOLO! Nezapomeňte, soutěž Skládejte s Velem pokračuje i v roce 2017 – a hrajeme o zajímavé věcné ceny, hlavně o hardtail Stevens v hodnotě téměř 55 000 Kč!

 

TESTY, TESTY, TESTY…

♦ STEVENS WHAKA ES návykový univerzál

 

♦ PELLS RX SIXTYSEVEN RACE domácí novinka pro závodní kolbiště

 

♦ SILNIČNÍ MIMONI rubrika Double a dva zajímavé, hodně odlišné gravel biky – Marin Gestalt 2 a Specialized Sequoia Expert

 

♦ B’TWIN ROCKRIDER 900 dostupný, leč ambiciózní hardtail s řazením 1×11

 

♦ AUTHOR PATRIOT EVO TEAM další důkaz, že Author fully skvěle umí

 

♦ rubrika Minitest: špičkový zapletený set FFWD Outlaw XC 29, zateplený dres s dlouhým rukávem NORTHWAVE BLADE LS a žhavá novinka – GPS hodinky GARMIN Fénix5X

 

 

DLOUHODOBÉ TESTY

♦ SPECIALIZED CAMBER EXPERT CARBON 29 – druhá, podrobnější prověrka

 

♦ CANYON CF SL 7.9 PRO RACE – vstupní test dokonalého závodního stroje

 

♦ AUTHOR INSTINCT ASL – divoká karta dlouhodobého testu s podtématem, zda lze přimět partnerku k ježdění na kole pořízením kola pořádného namísto staré plečky

 

JAK SE TRASUJE ZÁJEZD DO AFRIKY Stavitel trailů a tvůrce Bike resortu Valašsko Roman Kalabus v nezvyklé pozici – tři týdny objevoval a spojoval africké traily v jeden úchvatný celek.

 

 

U MONTÁŽNÍ LINKY Na návštěvě v polské továrně značky Kross jsme byli svědky pořádného cvrkotu – vždyť se tu vyrobí 1300 kol denně!

 

ROZHOVOR PRÁVNÍK V SEDLE Michael Mullen nejen o své touze vyhrát Krále Šumavy. Po přečtení rozhovoru možná zrevidujete své argumenty, že při práci nemáte na kolo tolik času.

 

OKOLÍ ČESKÉ TŘEBOVÉ V SEDLE Druhý díl nového seriálu Zapomenuté příběhy baroka.

 

JAK NA DUBNOVÝ TRÉNINK Poradí Velo trenér Ondřej Vojtěchovský.

 

REGENERACE MUSÍ BÝT! Bonus k tréninkovému seriálu přináší velmi zajímavá témata regenerace a doplňků výživy – opět neotřelým a nezávislým pohledem lékaře, který je současně cyklistka a trenér.

 

 

 

Menu