Dětské MTB závody Bikeclinic Cup 2017 – Pr

29.4.2017

Datum / čas
29.04.2017
10:00 - 17:00

Místo konání
Letiště Točná, Modřanská rokle, 143 01 Pra

Kategorie

příchozí akce se mohou zúčastnit příchozí

série, seriál Bikeclinic

www adresa závodu http://bikeclinic-cup.cz/zavody/17-praha-tocna

pořadatel Bikeclinic Junior Team z.s.
info@bikeclinic-cup.cz
http://bikeclinic-cup.cz/


Na Lysinách 458/24,
Praha 4, 147 00


V sobotu 29.4. 2017 už po páté budou na letišti Točná vládnout kola. 

Závodů se mohou zúčastnit všechny děti ve věku 1-16 let. Každá věková kategorie pojede závod přizpůsobený jejím předpokládaným schopnostem. Zároveň připravujeme i závod pro rodiče.

Můžete se těšit na první sadu medailí a pohárů, které pro letošní rok mají zase svůj unikátní design. Každý závod bude mít své označení. Platí, že medaili získává každý závodník. Tak neváhej a přijeď si pro první sadu do své kolekce 2017.

Společně s naším partnerem ALD jsme letos připravili opět výtvarný stan. Zapojte se do soutěže o ceny od společnosti ALD a navrhněte originální desing loga ALD.

Bohatý doprovodný program je připraven – bude nový skákací hrad. Hrací zóna bude také plně vybavena a v neposlední řadě budete mít k dispozici všechny hrací prvky hřiště Točná.

A myslíme také na vaše žaludky. Letos se můžete těšit na nového partnera občerstvení – společnost Parkys. Menu bude opravdu bohaté. Můžete se těšit na vývar, těstoviny, rizoto, ale také gulášek a minutky z grilu. 

Počasí je zatím opravdu hodně aprílové, ale nemusíte se bát. Zázemí bude postavené a při nepřízni počasí se bude kam schovat.

Rádi bychom připomněli všem, že registrace se zavírá 20 minut před startem dané kategorie. Registrujte se dopředu a ušetřete si tak čas na místě…

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu