Whyte – výběr z nabídky elektrokol 2021

3.5.2021

Horská kola z britských ostrovů jsou volbou mnoha magazínů a jejich testerů. Značka se zaměřením na inovace a nové technologiemi díky úzké spolupráci s výrobci komponentů jako je Sram a Rock Shox s předstihem zapracovává nejnovější trendy a neustále posouvá vývoj svých geometrií s jediným cílem, což jsou nekompromisní jízdní vlastnosti. Tato fi lozofi e se promítá do specifi cky navržených e-biků, gravel, městských a trekingových kol. Nové celoodpružené modely E-150, E-160 a E-180 přinášejí do kategorii e-biků doposud nepoznanou úroveň ovládání a stability v technicky náročném terénu. Whyte díky unikátnímu uložení motorů Bosch Performance CX Gen. 4 používá své patentované řešení – zasunutí baterie 625 Wh do spodní rámové trubky s vynecháním tradičního otvoru, výřezu oslabujícího strukturu rámu, což jeho kolům dává velkou torzní tuhost s ultra-nízkým těžištěm, důležitou pro zachování jízdních vlastností v terénu a tolik oceňovanou u trailových a enduro kol značky Whyte.

www.madefortrails.cz

 

E-180 RS

Rychlý a zábavný e-bike bike se zdvihem 180 mm, který se nezalekne nejtěžších enduro sjezdů ani skoků, vyvinutý závodníky Whyte Factory Teamu pro tratě světové enduro série EWS. Whyte OTO (Optimised Trail Off set) geometrie, odpružení Fox Factory, Sram XO1 Eagle, brzdy Code RSC vytvářejí stroj určený k dobývání těch nejtěžších trailů směrem nahoru i dolů, podpořený motorem Bosch CX Performance Gen. 4 s točivým momentem 85 Nm a velkokapacitní baterií 625 Wh.

207 990 Kč

 

E-180 S

Zábava na full-gas, postaven na ty nejtěžší traily, kde všechny překážky filtruje zdvih 180 mm nad oběma koly. Odpružená vidlice Rock Shox ZEB s tlumičem Super Deluxe, Sram GX Eagle, odolná kola obutá na pláštích Maxxis Assegai, vytváří z tohoto kola stroj s vlastnostmi top modelu, ale za rozumnou cenu. Motor Bosch CX Gen. 4 je to, co vám pomůže zpátky na start a opakovat to celé do nekonečna, znova a znova.

164 990 Kč

 

E-160 RS

Tento e-bike patří k nejuniverzálnějším modelům značky díky kolům 27,5” a střednímu zdvihu 160/150 mm, zvládne každý terén. Je dodáván v široké paletě velikostí od XS po XL, pokrývá tak potřeby celého spektra trailových jezdců, počínaje začátečníky až po ostřílené bajkery. Pro Whyte typické patentované zasunutí integrované baterky před motor Bosch Performance CX Gen. 4 vytváří ultra nízké těžiště, které je základem velmi přirozeného ovládání známého z trailových kol Whyte. Odpružení s vidlicí Fox Float 38 Performance, komponenty Sram X0 Eagle. Velká pozornost byla věnována výběru odolného obutí Maxxis Assegai a Minnion DHR verze 3C MaxxTerra Exo+/DD.

178 990 Kč

 

E-160 S

Značka dělá vše v zájmu nekompromisních jízdních vlastností. Mohutná vidlice RockShox ZEB 160 mm svou pevností sekundující obrovské boční tuhosti rámu s integrovanou baterií a motorem Bosch osazeným ve frézované kleci. E-bike specifi cké ráfky WTB HTZ s vnitřní šířkou 30 mm obuté do odolných plášťů WTB Verdict s vyztuženými bočnicemi Tough a přilnavou směsí HighGrip. Řazení a pohon Sram GX Eagle verze e-bike. E-160 S stejně jako ostatní e-biky značky, je osazena jen tím nejmodernějším, co současný trh v tomto oboru nabízí.

156 990 Kč

 

E-150 RS 29er

Kola 29” jej předurčují pro dlouhé cesty za dobrodružstvím. Odpružení RockShox Lyric a Deluxe, řazení Sram X0 Eagle, pohon zajišťuje osvědčený motor Bosch performance CX 4. generace s integrovanou baterií.

170 990 Kč

 

E-150 S 29er

Navržen pro singletraily vlnící se krajinou, kombinující osvědčený rám a technologie Whyte, s velkými 29” koly pro větší stabilitu a rychlost. S odpružením RockShox Yari/Deluxe 150/150 mm, řazením Shimano Deore, odolnými koly a plášti WTB. Motor a baterie Bosch Performance CX 625 kWh.

155 990 Kč

 

Gosford

Gravel/adventure e-bike s geometrií inspirovanou našimi MTB, s bezdušovými koly, hydraulickými brzdami a sadou Sram Rival 1, osazený pohonem Fazua e-Bike a 252Wh baterií. Jednoduchým vyjmutím motoru a baterie se z něj stane standardní gravel bike s velkým ‚úložným prostorem‘. Velkoobjemové pláště rozměru 650bx47c dělají z každé rozbité silnice vyhlazenou cestu za dobrodružstvím. Ať již vyrážíte v létě, nebo zimě na svou vyjížďku, Gosford je na to připraven jako celoroční parťák s flexibilní pomocí.

104 990 Kč

 

Winchelsea

Winchelsea kombinuje komfortní Road Plus kola s pohonem Fazua eBike a tvoří super stylový road bike vyvinutý pro jakékoliv silnice a dobrodružství. Převody 1×11 nabízejí spolehlivost a zjednodušení, které těžko hledají konkurenci. Hydraulické brzdy dávají kolu brzdnou sílu a modulovatelnost do nejprudších klesání. Geometrie nedělá žádné kompromisy, konstruktéři integrovali pohon a baterii tak, aby se e-biky Whyte chovaly a ovládaly stejně.

98 990 Kč

 

Hoxton

To nejlepší z DNA značky. Geometrie Fast Urban inspirovaná vítězící geometrií z MTB, odolná kola kategorie Road Plus a integrovaný super-tajný pohon Fazua Evation. Řazení Shimano SLX 1×11, hydraulické brzdy Tektro. Moderní vzhled a komfort mu propůjčují stylové velkoobjemové pláště, toto kolo kolo je připraveno i na ty nejdrsnější silnice. Nikdy nebylo tak snadné vzít svůj Whyte e-bike a letět městem jako o závod s větrem ve vlasech.

89 990 Kč

 

Coniston

Jeho all terrain Whyte geometrie je inspirovaná horskými koly a požadavky na jejich stabilitu řízení, žádné podobné kolo s takto navrženou geometrií na trhu nenajdete. Použití nejnovější generace středového pohonu Shimano STEPS propůjčuje tomuto kolu správnou úroveň pedálové asistence bez kompromisů v rozložení váhy, stojí tak za jeho jedinečnou ovladatelností. Převodník a řazení s velkokapacitní kazetou Shimano Deore 1×10 je opět inspirace MTB koly Whyte.

64 490 Kč

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu