TOTEM – výběr z nabídky elektrokol 2022

28.7.2022

 

Značka Totem, která na trh vstoupila v době svého vzniku v roce 2010 pod označením E-Totem, dnes nabízí ucelené portfolio elektrokol. Aktuální nabídka zahrnuje modely elektrokol prakticky výlučně se středovými motory. Zákazníci mohou volit z osvědčené řady obsahující městská, cestovní a terénní elektrokola.

www.cyklosvec.cz/totem

 

Delta

61 990 Kč

V typu kola, které reprezentuje Delta, se setkávají požadavky jezdců na dostatečnou míru pohodlí reprezentovanou koly 27,5“ s širokými pneumatikami a vidlicí Suntour NVX30, snadnou manipulací díky masivnímu rámu s nízkým nástupem, a jistotou uživatelského komfortu, neboť Delta je kompletně vybavena blatníky, nosičem a osvětlením. Model s dvěma velikostmi rámku (17 a 19“) je osazen motorem Vinka, který se dosud dodával na evropský trh ve spolupráci s českými partnery pod značkou Comp. Napájen je baterií Samsung s kapacitou 720 Wh slibující dojezd až 160 km. Devět převodů řadí Shimano Altus, brzdí se kotoučovými brzdami Shimano MT200. Velikost rámů 17,5 a 19,5“, k dispozici i v šedé barvě.

 

 

Mythos

61 990 Kč

Kromě nasazení v terénu a sportu zvládne všechno, co se od kola z jeho podstaty očekává, navíc s podporou kompaktního motoru Vinka s více než dostatečným krouticím momentem 80 Nm. Na kolech velikosti 27,5“ a pneumatikách s malým valivým odporem je schopen při předvídavé jízdě dorazit s baterií 720 Wh až na deklarovaných 160 km, a to ve spolupráci s vidlicí Suntour NVX30, řazením Shimano Altus 1×9 a vybavením, které jej předurčuje ke každodennímu provozu i za nepříznivého počasí. Vybrat lze ze dvou velikostí rámu, a to 18 a 20,5“.

 

Explorer

61 990 Kč

Varianta modelu Mythos s rámem přizpůsobeným pro snazší nástup. Jeho komponentové vybavení i filozofie je shodná s ostatními modely značky, tedy vyvážený poměr kvality a ceny, motor se stopami vývoje v České republice a snaha nabídnout kompletně vybavené elektrokolo. Nadčasový design je dalším poznávacím rysem kolekce. Alternativně i v modré barvě.

 

Maurice Pro

59 990 Kč

Odolný hliníkový rám (k dispozici i v šedé barvě) lze vybrat ve dvou velikostech (19 a 21“), ve spodní trubce ukrývá stejně jako další modely Totem motor Vinka s 80 Nm a baterii Samsung 720 Wh, v této kategorii nadstandardní. Ráfky Totem mají rozměr 29“, tudíž dobrou prostupnost terénem a díky širokým pneumatikám i vysokou odolnost. Pohodlí a bezpečí má na starost odpružená vidlice Suntour XCM s uzamykáním na dálkové ovládání a kotoučové brzdy Shimano MT200. Devět pastorků v rozsahu 11–32 zubů a řazení je Shimano Altus.

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu