TERN – výběr z nabídky elektrokol 2022

28.7.2022
Značka Tern je bezpochyby technologickým lídrem na poli skládacích kol, ovšem v poslední době se začala více zaměřovat i na městská a nákladní kola, na jejich praktické a jednoduché využití. V tomto oboru pak úspěšně využívá svých technologií používaných na skládacích kolech, čímž svým elektrokolům, a zvláště jejich majitelům usnadňuje každodenní život a příjemné používání kola. V nabídce firmy se tak objevilo několik kompaktních elektrokol postavených na 20“ kolech, jejichž předností je velmi dobrá ovladatelnost a výborné manévrovací schopnosti, stejně jako možnost je jednoduše naložit do auta nebo uschovat v malé garáži či ve sklepě. A to vše bez omezení pohodlí, výkonu či dojezdu kola. Všechna elektrokola této značky jsou osazena motory Bosch a mají kompletní výbavu včetně nosičů, blatníků, stojanu a osvětlení. V nabídce je také nepřeberné množství doplňků, které jízdu na kole a jeho používání dokážou dále zpříjemnit.

www.kola-tern.cz

 

Vektron Q9

89 990 Kč

Skládací elektrokolo s pohonem Bosch Active Line Plus a 500Wh baterií má 1×9 převodů Shimano Alivio a hydraulické brzdy stejného výrobce. Do kompletní výbavy patří kromě osvětlení a blatníků také velmi jednoduše nastavitelný představec Andros nebo nosič Atlas Rack.

 

Vektron S10

99 990 Kč

Vrcholný skládací model S10 má motor Bosch Performance a 500Wh baterii. Kolo je určeno pro postavy od 147 do 195 cm a na jeho nosič můžete umístit dětskou sedačku Th ule Yepp Maxxi. Kompletní výbava je samozřejmostí.

 

Quick Haul D8

74 990 Kč

Základní malé nákladní kolo od Ternu, které se však velmi dobře hodí i na obratnou jízdu ve městě, nebo pohodové výlety pro okolí. Jeho hlavní předností jsou kompaktní rozměry, nízký nástupní rám, možnost nastavit jej pro výšku postavy od 150 do 195 cm a nosnost zadního nosiče až 50 kg.

 

Quick Haul P9

83 990 Kč

Na rozdíl od D8, která má motor Active Line Plus, P9 má výkonný motor Bosch Performance, jednu rychlost navíc a lepší komponenty. Stejná je pro oba modely 500Wh baterie. Oba Quick Hauly jsou také kompatibilní se spoustou doplňků, jako jsou přední velké nosiče, systémy pro převoz malých či větších pasažérů, nebo i vašich čtyřnohých miláčků.

 

HSD P9

92 990 Kč

Kolo na pomezí mezi turistickým, městským a nákladním kolem dokáže na nosiči odvézt jednoho dalšího pasažéra až do hmotnosti 60 kg. S tímto kolem ale v pohodě vyrazíte i na výlet do přírody. Odpružená vidlice Suntour, motor Bosch ActiveLine Plus, Purion displej a 500Wh baterie.

 

HSD S8i

109 990 Kč

Špičkově vybavené HSD S8i s motorem Bosch Active Line Plus, 500Wh baterií, řemenem a nábojovou převodovkou Shimano Nexus 8, která je vynikajícím, jednoduchým, a hlavně odolným způsobem řazení. Kompletní výbava s osvětlením a možností si nastavit pozici pro téměř jakéhokoliv jezdce.

GSD S10

127 990 Kč

Nákladní elektrokolo S10 odveze dva dospěláky, nebo rodiče se dvěma dětmi. V základu s motorem Bosch Cargo Line s přípomocí až 400 %, 500Wh baterií s možností rozšíření o další baterii, stupačkami, odolným stojanem Atlas, který sklápíte dálkově na řídítkách, a širokou škálou doplňků pro přepravu lidí i nákladu.

 

GSD R14

239 990 Kč

Top model se čtrnácti rychlostní převodovkou Rohloff, řemenem Gates CDX a veškerou možnou výbavou včetně osvětlení s funkcí brzdového světla, odpruženou sedlovkou Cane Creek Th      udbuster, nastavitelným představcem Andros, motorem Bosch Cargo Line a duální baterií s kapacitou 1000 Wh.

 

GSD S00

149 990 Kč

Stejně jako S10 skýtá i S00 ohromné možnosti transportu věcí a lidí. Také jej můžete parkovat „na stojáka“ pro ušetření místa. Díky skládacímu sloupku řízení a teleskopické sedlovce se vejde do auta i do výtahu. Motor Bosch Cargo, 500Wh baterie s možností rozšíření o další baterii, odpružená vidlice Suntour a plynulá automatická převodovka Enviolo.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu