Tern – Výběr z nabídky elektrokol 2021

20.4.2021

Značka Tern je bezpochyby technologickým lídrem na poli skládacích kol ovšem v poslední době se začala více zaměřovat i na městská a nákladní kola, na jejich praktické a jednoduché využití. V tomto oboru pak úspěšně využívá svých technologií aplikovaných na skládacích kolech, čímž svým elektrokolům, a zvláště jejich majitelům usnadňuje každodenní život a příjemné používání kola. V nabídce firmy se tak objevilo několik kompaktních elektrokol postavených na 20“ kolech, jejichž předností je velmi dobrá ovladatelnost a výborné manévrovací schopnosti, stejně jako možnost je jednoduše naložit do auta nebo uschovat v malé garáži či ve sklepě. A to vše bez omezení pohodlí, výkonu či dojezdu kola. Všechna elektrokola této značky jsou osazena motory Bosch a mají kompletní výbavu včetně nosičů, blatníků, stojanu a osvětlení. V nabídce je také nepřeberné množství doplňků, které jízdu na kole a jeho používání dokážou dále zpříjemnit.

www.azub.cz

 

 

Tern HSD P9

Kolo na pomezí mezi turistickým, městským a nákladním kolem dokáže na nosiči odvézt jednoho dalšího pasažéra až do hmotnosti 60 kg. S tímto kolem ale v pohodě vyrazíte i na výlet do přírody. Odpružená vidlice Suntour, motor Bosch Active Line Plus, Purion displej a 400Wh baterie.

83 990Kč

 

 

Tern HSD S+

Špičkově vybavené HSD S+ s motorem Bosch Performance, 500Wh baterií, řemenem a automatickou plynulou převodovkou Enviolo Sport 380, se kterou jedete jako v autě s automatem. Kompletní výbava s osvětlením a k tomu odpružená vidlice i sedlovka Cane Creek.

129 990 Kč

 

 

Tern GSD R14

Top model se čtrnácti rychlostní převodovkou Rohloff , řemenem Gates CDX a veškerou možnou výbavou vč. osvětlení s funkcí brzdového světla, odpruženou sedlovkou Cane Creek Thudbuster, nastavitelným představcem Andros, motorem Bosch Cargo Line a duální baterií s kapacitou 1000 Wh.

218 990 Kč

 

 

Tern GSD S00

Stejně jako S10 skýtá i S00 ohromné možnosti transportu věcí a lidí. Také jej můžete parkovat „na stojáka“ pro ušetření místa. Díky skládacímu sloupku řízení a teleskopické sedlovce se vejde do auta i do výtahu. Motor Bosch Cargo, odpružená vidlice Suntour a plynulá automatická převodovka Enviolo.

144 990 Kč

 

 

Tern GSD S10

Nákladní elektrokolo S10 odveze dva dospěláky, nebo rodiče se dvěma dětmi. V základu s motorem Bosch Cargo Line s přípomocí až 400 %, stupačkami, odolným stojanem Atlas, který sklápíte dálkově na řídítkách a širokou škálou doplňků pro přepravu lidí i nákladu.

117 990 Kč

Tern Vektron Q9

Skládací elektrokolo s pohonem Bosch Active Line a 400Wh baterií má 1×9 převodů Shimano Alivio a hydraulické brzdy stejného výrobce. Do kompletní výbavy patří kromě osvětlení a blatníků také velmi jednoduše nastavitelný představec Andros nebo nosič Atlas Rack.

81 990 Kč

 

Tern Vektron S10

Vrcholný skládací model S10 má motor Bosch Performance a 500Wh baterii. Kolo je určeno pro postavy od 147 do 195 cm a na jeho nosič můžete umístit dětskou sedačku Thule Yepp Maxxi. Kompletní výbava je samozřejmostí.

94 990 Kč

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu