ROCK MACHINE – výběr z nabídky elektrokol 2022

5.7.2022
Domácí značka Rock Machine svou kolekci elektrokol charakterizuje sloganem: „Nejdřív zábava. A pak zase zábava“, a proto v kolekci 2022 najdete širokou nabídku elektrokol s komfortním nízkým nástupem při zachování ryze bikové geometrie s motory Bosch, Sport Drive a Shimano. Dále v kolekci najdete hravé hardtaily s trialovou geometrií, endura ve specifi kaci mullet, integrovaný e-gravel nebo praktická a lehce ovladatelná městská elektrokola. Osm modelů Rock Machine pohání motory Bosch, které jsou už více než dvanáct let synonymem pro inovace, skvělý výkon, spolehlivost a kvalitu. Výkonné lithium-iontové baterie Bosch s kapacitou 500 nebo 625 Wh dodávají motorům potřebnou energii a vyznačují se dlouhým dojezdem a životností. Vlastní systém elektropohonu Sport Drive přichází již ve své 4. generaci. Ergonomii elektrokola definovala ideální pozice cyklisty. Vývojáři navrhli rám elektrokola tak, aby propojil všechny části elektrokola se středovým motorem a baterií plně integrovanou do spodní trubky. Vznikla tak symbióza technologií s estetikou rámu a uživatelsky přívětivého systému Sport Drive. Barevný displej umožňuje připojení dalších zařízení pomocí USB portu. Na sportovních modelech najdete špičkový elektropohon Shimano EP8 s enormním točivým momentem 85 Nm, který poskytuje přirozený zážitek z jízdy díky vyspělé elektronice. Shimano umožňuje širokou škálu individuálního nastavení přípomoci motoru prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony. To je vstupenka k vrcholným zážitkům při jízdě na sportovním elektrokole. Značka Rock Machine je součástí rodiny největšího výrobce kol v ČR a vstupuje do své 28. sezóny.

www.rockmachine.us/cz

Blizzard INT e50-29

124 990 Kč

Celoodpružené trailové elektrokolo na 29“ kolech s novým motorem Shimano Steps EP8 s obrovskou silou 85 Nm, baterií 630 Wh a dojezdem až 150 km. Vzduchový podvozek z dílny amerického DVO se zdvihy 150/140 mm dovoluje nejjemnější doladění podle vašeho stylu jízdy. Samozřejmostí je trailová výbava, čtyřpístkové brzdy, teleskopická sedlovka se zdvihy 150/170 mm dle velikosti rámu a 1×11 sada Deore s královským 464% rozsahem převodů pro náročné výstupy.

 

Blizz INT TRL e90-297

99 990 Kč

Úspěšné trailové elektrokolo s výkonným pohonem Shimano EP8 disponuje mimořádnou silou 85 Nm a dojezdem až 120 km. Díky nekompromisní trailové geometrii rámu je nová generace Blizzu ještě hravější a ovladatelnější. Kola v setupu mullet 29/27,5“ s plusovými plášti dodají jistotu i na nejtěžších trailech. Americké odpružení DVO Diamond E3 se zdvihem 140 mm, teleskopická sedlovka se zdvihem 150/170 mm (dle velikosti rámu).

 

Torrent INT e90-29

86 990 Kč

Nová generace Torrentu s plně integrovanou baterií v rámu, výkonným motorem EP8 od Shimana a dojezdem až 120 km. Fun Ride geometrie vám dává lepší kontrolu nad kolem v terénu a na trailu, zároveň je komfortnější a vy tak v sedle vydržíte podstatně déle. O pohodlí se stará také vzduchová odpružená vidlice RockShox Judy Silver, bezpečné zastavení mají na starost výkonné čtyřpístkové kotoučové brzdy Shimano. Pohon 1×10 s širokým rozsahem převodů vás spolu s motorem dostane do míst, kam byste jinak nevyjeli. Bike je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem.

 

Torrent INT e70-29 B Lady

86 990 Kč

Oblíbený dámský Torrent na novém pohonu Bosch s vylepšenou geometrií pro snadnější ovládání a pohodlnější jízdu v terénu. Motor Bosch Performance Line vyniká skvělým výkonem, nízkou hmotností a tichým chodem. V kombinaci s Power Tube integrovanou baterií s kapacitou 625 Wh z kola dostanete až 125 km. O kontrolu a komfort v náročném terénu pečuje vzduchová vidlice RockShox Judy Silver se zamykáním a 120 mm zdvihu, pohon 1×10 dává vynikající rozsah pro nejstrmější kopce i rychlé sjezdy, ve kterých vás podrží čtyřpístkové brzdy Shimano. Elektrokolo je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem.

 

Torrent INT e50-29 B

74 990 Kč

Integrace baterie na nové úrovni, vylepšené ovládání a maximální míra pohodlí – to je Torrent INT e50-29B, nově na motoru Bosch Performance Line s dojezdem až 100 km. Systém Bosch vyniká kompaktními rozměry, nízkou hmotností a vysokým výkonem, navíc je velmi tichý. Fun Ride geometrie rámu pomůže zkrotit trail, vyjet a sjet dříve nesjízdné kopce a pohodlně strávit celý den v sedle. Elektrokolo je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem.

 

Storm INT e90-29 Touring

62 990 Kč

Oblíbený model 29“ elektrokola v plné výbavě touring a výkonným středovým motorem Sport Drive. Integrovaná baterie systému Sport Drive s mimořádnou silou umožňuje dojezd až 100 km na jedno nabití. Pohodlná geometrie zaručuje snadnou ovladatelnost v terénu. Komfortní doplňky WTB a ONE1 vám umožní absolvovat i hodně dlouhé výlety. Na těch oceníte také plnou výbavu: blatníky, nosič, světla napájená baterií elektrokola nebo stojánek a zámek, které vám zpříjemní dojíždění po městě.

 

Storm INT e70-29 Lady

52 990 Kč

Moderní dámské 29“ elektrokolo se středovým motorem Sport Drive o síle 90 Nm, plně integrovanou 504 Wh baterií a dojezdem až 100 km. Díky nové Fun Ride geometrii je jízda na Stormu bezpečnější a pohodlnější nejen na zpevněných stezkách, ale i v terénu. O komfort a jistotu během jízdy se kromě zamykatelné odpružené vidlice starají také 2,25“ pláště WTB s univerzálním rychlým vzorkem a bezpečně vás zastaví hydraulické kotoučové brzdy Shimano. Elektrokolo je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem.

 

Crossride INT e500 B Lady Touring

73 990 Kč

Komfortní Mono rám s nízkým nástupem pro pohodlí, snadné a praktické ovládání. Díky lehkému a silnému motoru Bosch Performance Line a plně integrované baterii Power Tube s kapacitou 500 Wh vás tento touringový model doveze až 100 km na jedno nabití. Crossride INT e500 B Touring je vybaven pro každodenní dojíždění bez ohledu na počasí a pro dlouhé víkendové výlety: blatníky, nosič, světla, stojánek a praktický zámek. Samozřejmostí je kvalitní řazení, kotoučové brzdy Shimano a odpružená vidlice se zamykáním.

 

Crossride INT e400 Touring

63 990 Kč

Ekonomická varianta špičkového krosového kola s plnou výbavou, kvalitním motorem Shimano Steps E5000 a plně integrovanou baterií s dojezdem až 185 km. Nový unisexový Mono rám s nízkým nástupem a pohodlnou pozicí oceníte při dlouhých výletech nebo každodenním dojíždění po městě, do práce nebo do školy. Ve městě vám pak udělají radost chytré detaily jako integrovaný zámek, světla napájená hlavní baterií nebo blatníky, díky kterým zůstanete v suchu.

 

Crossride INT e425 Lady Touring

54 990 Kč

Nový elegantní Mono rám s pohodlným nízkým nástupem pro komfortní jízdu po cyklostezkách a dojíždění ve městě se středovým pohonem Sport Drive s jednoduchým Grip displejem a plně integrovanou baterií. Výkonný systém středového motoru se silou 90 Nm a baterií s kapacitou 504 Wh zajišťují na jedno dobití dojezd až 100 km. Součástí tohoto modelu je plná turistická a městská výbava: nosič, lehké blatníky, světla napájená baterií kola, stojánek nebo praktický zámek. O pohodlí se stará odpružená uzamykatelná vidlice a komfortní doplňky značek WTB a ONE1.

54 990 Kč

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu