Rock Machine – Výběr z nabídky elektrokol 2021

5.5.2021

Do své 27. sezóny vstupuje česká značka Rock Machine s rozšířenou modelovou řadou elektrokol. Budete mít opravdu hodně nového na výběr: endura ve specifikaci mullet, integrovaný e-gravel, širokou nabídku elektrokol s komfortním nízkým nástupem se zachováním ryze bikové geometrie s motory Bosch, Shimano a Sport Drive, hravé hardtaily s trailovou geometrií nebo praktická a lehce ovladatelná městská kola. Na třinácti modelech najdete zcela nový elektropohon Shimano EP8 s enormním točivým momentem 85 Nm. Oproti předchůdcům je menší, lehčí, tišší a poskytuje přirozený zážitek z jízdy díky vyspělé elektronice. Shimano snížilo odpor motoru o neuvěřitelných 36 % a snížilo váhu o 300 gramů. To je vstupenka k vrcholným zážitkům při jízdě na sportovním elektrokole. Nově najdete na devíti modelech motory Bosch, které jsou už více než deset let synonymem pro inovativní systémy elektrokol se skvělým výkonem, spolehlivostí a kvalitou. Výkonné lithium-iontové baterie Bosch s kapacitou 500 nebo 625 Wh dodávají motorům potřebnou energii a vyznačují se dlouhou životností. Vlastní systém elektropohonu Sport Drive přichází již ve své 4. generaci. Ergonomii elektrokola definovala ideální pozice cyklisty. Vývojáři navrhli rám elektrokola tak, aby propojil všechny části elektrokola se středovým motorem a baterií plně integrovanou do spodní trubky. Vznikla tak symbióza uživatelsky přívětivého systému Sport Drive s technologií a estetikou rámu. Barevný displej umožňuje připojení dalších zařízení pomocí USB portu.

www.rockmachine.us/cz

 

Blizzard INT e50-29

Trailové elektrokolo na 29“ kolech s novým motorem Shimano Steps EP8 s obrovskou silou 85 Nm, baterií 504 Wh a dojezdem až 120 km. Vzduchový podvozek z dílny amerického DVO se zdvihy 150/140 mm dovoluje nejjemnější doladění podle vašeho stylu jízdy. Samozřejmostí je trailová výbava, čtyřpístkové brzdy, teleskopická sedlovka se zdvihy 150/170 mm dle velikosti rámu a 1×11 sada Deore s královským 464% rozsahem převodů pro náročné výstupy.

119 990 Kč, akční cena 104 990 Kč

 

Blizzard INT e30-29

Nejdostupnější model trailového 29“ e-biku s novým motorem Shimano Steps EP8 disponuje silou 85 Nm a díky plně integrované baterii s 504 Wh dojedete na trail až 120 km daleko. Díky zdvihům 130/130 mm a pokročilé trailové geometrii je tento Blizzard skvělý na singletrack i dlouhé jízdy v mírném terénu. A výbava? Teleskopická sedlovka se zdvihem 150/170 mm dle velikosti rámu, čtyřpístkové brzdy Shimano s metalickými destičkami a chytré hlavové složení s ochranou proti poškození řídítky při pádu.

109 990 Kč, akční cena 94 990 Kč

 

Blizz INT TRL e90-297

Trailové elektrokolo s novým výkonným pohonem Shimano EP8 disponuje mimořádnou silou 85 Nm a dojezdem až 120 km. Trailová geometrie rámu, díky které je nová generace Blizzu ještě hravější a ovladatelnější. Kola v setupu mullet 29/27,5“ s plusovými plášti dodají jistotu i na nejtěžších trailech. Americké odpružení DVO Diamond E3 se zdvihem 140 mm, teleskopická sedlovka se zdvihem 150/170 mm (dle velikosti rámu).

94 990 Kč

 

Torrent INT e70-29 B

Oblíbený Torrent na novém pohonu Bosch s vylepšenou geometrií pro snadnější ovládání a pohodlnější jízdu v terénu. Motor Bosch Performance Line vyniká skvělým výkonem, nízkou hmotností a tichým chodem. V kombinaci s Power Tube integrovanou baterií s kapacitou 625 Wh z kola dostanete dojezd až 125 km. O kontrolu a komfort v náročném terénu pečuje vzduchová vidlice Suntour se zamykáním a 120 mm zdvihu, pohon 1×10 dává vynikající rozsah pro nejstrmější kopce i rychlé sjezdy, ve kterých vás podrží čtyřpístkové brzdy Shimano. Elektrokolo je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly i stojánkem a vyrazit na expedici.

79 990 Kč

 

Torrent INT e50-29 B Lady

Integrace baterie na nové úrovni, vylepšené ovládání a maximální míra pohodlí, motor Bosch Performance Line s dojezdem více než 100 km. Systém Bosch vyniká kompaktními rozměry, nízkou hmotností a vysokým výkonem, navíc je velmi tichý. Elektrokolo je připravené pro dodatečnou montáž nosiče, blatníků, zámku, světel a stojánku.

69 990 Kč

 

Torrent INT e50-29 B

Fun Ride geometrie rámu pomůže zkrotit trail, vyjet a sjet dříve nesjízdné kopce a pohodlně strávit celý den v sedle. Integrovaná baterie, vylepšené ovládání a komfort – to je Torrent INT e50-29 B. S motorem Bosch Performance Line dojedete více než 100 km. Systém Bosch vyniká kompaktními rozměry, nízkou hmotností a i při vysokém výkonu je velmi tichý. Elektrokolo je připravené na instalaci nosiče, blatníků, zámku, světel a stojánku.

69 990 Kč

 

 

 

Crossride INT e400 B Touring

Dostupný krosový unisex model se špičkovým motorem Bosch, pohodlným nástupem a plnou výbavou pro dlouhé výlety na cyklostezkách nebo každodenní dojíždění po městě. Motor Bosch Active Line s plynulým nástupem přípomoci a rozumným výkonem v kombinaci s plně integrovanou vysokokapacitní baterií zajišťuje královský dojezd až 100 km na jedno nabití. Pohodlné doplňky, příjemná pozice v sedle a plná výbava pro turistiku a městské dojíždění vás naučí nechávat klíčky od auta doma.

64 990 Kč

 

Storm INT e70-29 Lady

Moderní dámské 29“ elektrokolo se středovým motorem Sport Drive o síle 90 Nm, plně integrovanou 500 Wh baterií a dojezdem až 100 km. Díky nové Fun Ride geometrii je nastupování i jízda na Stormu bezpečnější a pohodlnější na zpevněných stezkách a v terénu. O komfort a jistotu během jízdy se kromě zamykatelné odpružené vidlice starají také 2,25“ pláště WTB s univerzálním rychlým vzorkem a bezpečně vás zastaví hydraulické kotoučové brzdy Shimano. Bike je možné vybavit rámovou brašnou, nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem = Touring ready model.

47 990 Kč

 

Storm INT e70-29

Moderní 29“ horské elektrokolo s jednoduchým nástupem/výstupem a MTB geometrií pro lepší ovladatelnost. Středový motor Sport Drive o síle 90 Nm a plně integrovaná 500 Wh baterie zaručí dojezd až 100 km. O komfort a jistotu během jízdy se kromě zamykatelné odpružené vidlice starají také 2,25“ pláště WTB s univerzálním rychlým vzorkem a bezpečně vás zastaví hydraulické kotoučové brzdy Shimano. Rám elektrokola je vybaven návarky pro instalaci brašen, nosiče, blatníků, zámku, světel a stojánku.

47 990 Kč

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu