LEVIT – výběr z nabídky elektrokol 2022

28.7.2022

 

Od roku 1991 nasbírala mateřská společnosti BP Lumen spoustu zkušeností, v Úpici vyrobila  statisíce kol. Levit vychází z desítek let poctivé práce, zákazník se tak může těšit na perfektně vyladěná kola. Promyšlené komponenty bez ústupků v kvalitě a precizní geometrie kol zajišťují jezdivost kol Levit. Z kolekce si spolehlivě vybere celá rodina – od dětí po jejich prarodiče, kola s motorem i bez, kola do hor i do městské džungle. Vybírat lze v kategoriích eMTB Adventure, eMTB, eSUV, eTrekking, eCity a jízdní kola MTB, Cross a Kids. Levit si pro svůj aktivní život vybral Ondra Moravec, historicky nejúspěšnější český biatlonista. Po ukončení své závodní kariéry Ondra rozhodně neplánuje se sportem přestat a kola a filozofie značky mu do jeho plánů perfektně zapadají, na vrcholové úrovni kolo využíval jako oblíbený tréninkový prostředek. „K elektrokolu musí člověk trochu dospět a vnímám ho tak, že se mi tím otevírají nové možnosti,” dodává Ondra. Ve firmě jsou nesmírně hrdí mít právě Ondru v týmu.

www.levit.cz

 

Corax Bosch CX

100 990 Kč

S elektrokolem Corax budete mít svou jízdu vždy plně pod kontrolou. Dvě varianty rámů se skrytou baterkou a veliká kola s širokými plášti vám dodají skvělou rychlost a stabilitu při jízdě. Nejnovější varianta prémiového elektromotoru Bosch CX pak zajistí potřebný výkon na vašich vyjížďkách. Vyražte objevovat svět na elektrokole a nenechte se ničím zastavit. I ta nejdelší jízda tak bude pohodlná a zábavná.

 

Muan MX3

59 990 Kč/54 990 Kč

Model elektrokola Muan MX3, jehož srdce tvoří oblíbený elektromotor Bafang MaxDrive, je univerzální horské kolo s možností širokého využití. Je osazeno 29 palcovými nebo 27,5 palcovými koly, podle varianty rámu overstep, nebo midstep. Výplety dodávají jízdě potřebnou stabilitu a rychlost. Muan nabízí dvě varianty baterií 630 a 468 Wh. Vyjížďky na tomto pohodlném modelu elektrokola vám přinesou spoustu nevšedních zážitků. Stačí jen nasednout a vyrazit.

 

Muan Vinka 1

72 990 Kč

Elektrokolo Muan je skvělý parťák na ježdění v přírodě, který dokonale sedne doslova každému. Vaši jízdu usnadní dvě varianty rámu a 29 palcová případně 27,5 palcová kola, která dodávají jízdě v terénu potřebnou stabilitu a rychlost. Silná baterie a spolehlivý a výkonný motor Vinka vás dovezou, kamkoli si jen budete přát. Každá vaše jízda se tak stane pohodlnou a zábavnou.

 

Musca MX

61 990 Kč/55 990 Kč

Model elektrokola Musca MX, jehož srdce tvoří oblíbený elektromotor Bafang MaxDrive, je univerzální trekingové kolo s širokým využitím. Můžete si vybírat ze dvou dostupných kapacit baterií 630 a 468 Wh a třech variant rámů – overstep, midstep, nebo lowstep. Kolo je osazeno 28 palcovými koly, která dodávají jízdě plynulost a stabilitu při vašich cestách. Model se silnou integrovanou baterií vás doveze na nevšední místa. Díky bohaté výbavě bude jízda na modelu Musca opravdovým zážitkem.

 

Chilo

44 990 Kč/38 990 Kč

Hlavní výhodou městského elektrokola Chilo je skládací rám, který se dá rychle a  jednoduše poskládat a naložit například do kufru auta, nebo uložit do skříně ve vašem bytě. Skládačka Chilo nabízí výběr ze dvou variant baterií 630, nebo 468 Wh. Silný elektromotor Levit HD vás pak odveze, kamkoli budete chtít. Kompletní výbava elektrokola umožňuje pohodlné vyjížďky za každého počasí za prací či nákupem.

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu