APACHE – výběr z nabídky elektrokol 2022

28.7.2022
Pro rok 2022 si zavedený český výrobce elektrokol Apache připravil modelovou řadu začínající vrcholným e-fullem Apache Quruk s pohonem Bosch Performance CX 4 gen. Mezi nejoblíbenější pevná horská elektrokola budou jistě patřit Hupahu a Hawk v široké škále motorů a výbav. Novinkou je precizně vybavené, rekreačně terénní e-SUV Rio Grande Tour. Mezi dostupnější modely patří e-crossy a městská elektrokola Matto, Matta a Sota.

www.apache-bike.cz

QURUCK FS

109 990 Kč

Celoodpružený bike představuje vrchol nabídky značky, v poměru cena/výkon může být velmi příjemnou variantou pro ty, kteří kromě pomoci elektromotoru vyžadují i zvýšenou míru pohodlí spojenou se sportovními vlastnostmi. Motor Bosch Performance CX 4. Gen. s 85 Nm napájí baterie stejné značky s kapacitou 625 Wh, dvanáct rychlostí se řadí kombinací Shimano XT/Deore, vidlice je Suntour Aion 35 Evo. Bike na 29“ kolech je k dispozici ve velikostech 16, 18 a 20“.

 

Hupahu 1

92 990 Kč

Hardtail v elegantní metalické barvě má vše, co od sportovního kola očekává uživatel, vyzkoušený a dostatečně výkonný motor Bosch Performance CX 4. Gen., všestranně nastavitelnou vidlici Suntour Axon 34, řazení 1×12 Shimano v kombinaci XT/Deore, kola 29“ zajišťující dobrou prostupnost terénem.

 

HUPAHU 3

79 990 Kč

Dostupnější varianta typu Hupahu s „trojkovým“ označením příliš neubírá na kvalitě ve srovnání s výše položeným modelem „1“, podstatné části, tedy motor, baterie a rozměr kol zůstávají shodné, změna je na postu řazení, kdy 10 převodů obsluhuje řada Shimano Deore. Vidlice stále vzduchová, Suntour XCR 34 Air.

 

HAWK 1

72 990 Kč

Rám se sníženou horní trubkou umožní zvládnout kolo i nižším postavám, případně i méně zkušeným jezdkyním. Ocení to i v techničtějších pasážích, kam se lze Hawkem vypravit. Tam bude výkon motoru Bosch Performance Gen. 3 dostatečný, stejně jako baterie s kapacitou 500 Wh. Velikosti rámu jsou stejně jako o všech hardtailů 17, 19 a 21“.

 

HAWK 3

65 990 Kč

Stejně jako u série Hupahu je i Hawk v ekonomičtější verzi, opět v „trojkové“ řadě. Řazení Shimano Altus zvládne spolehlivě devět rychlostí, bezpečí jezdce mají na starosti hydraulické brzdy Shimano stejné řady. Vidlice je Suntour SF20, kola s nejrozšířenějším rozměrem 29“ jsou jistotou.

 

RIO GRANDE TOUR

85 990 Kč

Podél stejnojmenné řeky by tento model cestu nezvládl, všude jinde až na pár výjimek se s požadavky jezdce vyrovná se ctí. Kombinace pohodlného nástupu a tím i snadného ovládání, zejména v městském provozu, se širokými pneumatikami a vidlicí Suntour XCR34 jsou znaky „hybridních kol“, a to nejen ve smyslu pohonu. Ten obstarává čtvrtá generace motoru Bosch a v rámu zcela ukrytá baterie téže značky s kapacitou 625 kWh. Kompletní osvětlení, blatníky, stojánek, deset převodů, řazení Shimano Deore, hydraulické brzdy, nosič – vše, co je k univerzálu třeba.

 

MATTO

69 990 Kč

Apache turisticko-sportovní kola uměl již v klasické verzi, z jejich genů těží i elektrifikovaná provedení. Matto je typem e-kola vyhovujícím majoritní části uživatelů, motor Bosch Performance Gen. 3, řazení Deore 1×10 a zamykatelná vidlice Suntour SF19 NEX. Stavitelný představec spolu se třemi velikostmi rámu je předpoklad k tomu, aby si každý našel na kole správnou pozici.

 

MATTA

64 990 Kč

O modelu s dámským rámem velikosti 18“ platí to samé, co o jeho pánské variantě. Pohodlí, díky pneumatikám s jemnějším vzorkem univerzalita pro turistiku, cyklostezky i lehčí terén, dostatečná síla motoru, hydraulické kotoučové brzdy – volba pro sport i turistiku.

 

MATTA

64 990 Kč

Integrovaná baterie s elegantním krytem má kapacitu 500 Wh, zásobuje motor Bosch třetí generace, který pomáhá dámám zdolat většinu jejich turistických výzev i díky deseti převodům v režii Shimana Deore. Řídítka ve stavitelném představci nesou jako u všech modelů s motorem Bosch displej s výstižným názvem Intuvia.

 

SOTA

69 990 Kč

Masivní a odolný rám ve spojení s motorem Bosch, který je pro tuto kategorii kol více než vyhovující, odpružená sedlovka a vidlice, pohodlné sedlo, stavitelný představec, stylová řídítka, blatníky, osvětlení, nosič – univerzál nejen pro ty, kteří požadují nízký nástup.

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu