Velouni v cíli

22.1.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-01-22T10:42:34 --> <p>Vážení Velouni!<br /> Řádky, jež následují, se mi nepsaly s lehkým srdcem – <strong>klub Velouni končí, nepojede dál</strong>. Proto jste na sklonku minulého a začátku tohoto roku marně hledali informace o prodloužení členství, čekali na ně déle než jindy. Nebylo to pro nás jednoduché rozhodnutí, proto také nepadlo během jediné chvíle, jediného dne, týdne.</p>

Přece jen je (nyní již vlastně lépe řečeno byl) klub něčím, co nám přirostlo k srdci. Sdružoval cyklisty, kteří měli blízko nejen ke kolu, ale i k nám. Jaké jsou tedy důvody pro ukončení činnosti? Především nedostatek času, s nímž souvisí vše ostatní, tedy zejména nemohoucnost nabídnout členům nic víc než snad větší pocit sounáležitosti s časopisem… Ale také to, na co jste jistě narazili všichni: něco bylo neustále pozdě, na některé slíbené věci nedošlo – někdy jsem si říkal, že z toho všeho musíte mít dojem, že na vás nemyslíme či spíše kašleme. Neměli jsme z toho dobrý pocit vůči vám, členům, a řekli jsme si, že než napůl, pak raději vůbec. Čas se zdá být lacinou univerzální výmluvou na vše, ale je to tak – vymysleli jsme si pro vás nové časopisy, rozhodli se více napěchovat praktickými radami a informacemi, ale i zábavou, naše stránky www.iVelo.cz, a to vše v neměnném redakčním složení. Logicky pak naše další aktivity trpěly.

Chci Vám moc poděkovat za dosavadní přízeň, doufám, že se dále budeme potkávat u Vela či na mailu. Chci vám také moc poděkovat za pochopení tohoto kroku, najde-li se.

Za sebe dodám jediné, vlastně se trochu zopakuji. Tyto řádky se mi nepíší s lehkým srdcem, není to pro mne jen škrt fixou na seznamu mých činností. S mnohými z vás jsem nejen já, ale i mí kolegové právě díky klubu navázali užší vztahy, začali si vyměňovat maily, navštěvovat se, vyjíždět na kolo. Doufám, že toto bude pokračovat i nadále, nehledě na neexistenci klubu Velouni.

Tedy: tři, dva, jedna – Velouni dojeli do cíle…

Mějte se hezky.

S pozdravem

Rudolf Hronza
šéfredaktor časopisu Velo a ex-Veloun

PS: Někteří z Vás již podle zvyku poslali členský příspěvek na rok 2009 – ten samozřejmě v nejbližší době vrátíme. Omlouvám se za problémy i za to, že jste zbytečně absolvovali cestu na poštu či provedli transakci na účtu.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu