Změna místa konání Praha Karlštejn Tour České spořitelny

8.6.2018

Rádi, i když ne tak úplně doslova, bychom Vás informovali touto cestou v předstihu o změně, která se týká červencové akce KPŽ – Praha Karlštejn Tour České spořitelny 21. 7. 2018. Bohužel, v důsledku velmi rozsáhlých stavebních prací na dopravních komunikacích v Černošicích, a s nimi souvisejícími striktními dopravními opatřeními, není a nebude možné vedení tras závodu Praha – Karlštejn Tour z dostihového závodiště v Chuchli. Náhradním místem konání se z těchto důvodů staly Lety u Prahy s areálem prověřeným v minulosti při konání akce Trans Brdy.

I přes veškerou snahu se bohužel nepodařilo vyjednat výjimku v dopravním opatření na jeden konkrétní den konání akce, a to díky zamítavému stanovisku Městského úřadu Černošice – odbor dopravy a DI PČR Praha venkov – západ. Proto jsme museli přistoupit k zajištění náhradního prostoru pro zázemí akce. Volba padla na nedaleké Lety u Prahy – místo, kde bylo KPŽ v několika uplynulých letech pravidelně vítaným hostem, a kde s pochopením k nastálé situaci bylo narychlo závodu poskytnuto útočiště. V poslední fázi došlo k zmapování terénu a vyjednání dodatečných povolení pro nové úseky závodu před jejich napojením na tradiční a projednanou trasu závodu.

Nový okruh vychází z původní trasy závodu a měří 30 km. Účastníci trasy B pojedou 25 kilometrový okruh 2x. Na trase závodníci projedou několika novými lesními pasážemi i tradičními úseky, jako výjezd na Menhir v Mořince. Současně byla minimalizována jízda po asfaltovém povrchu spojená právě s úvodní a koncovou pasáži vzhledem k výjezdu a příjezdu k chuchelskému závodišti. Na kratší závodní trase C se zase jezdci mohou těšit na zcela novou zábavnou trať. Trasa D zavede účastníky na Brdský hřeben. Dětské závody ČT 😀 Junior Trophy se uskuteční v těsné blízkosti areálu zázemí.

Do pondělí 11. 6. budou informace k závodu na webu KPŽ aktualizovány vč. mapových podkladů a změna bude samozřejmě průběžně komunikována i prostřednictvím webu, facebooku a v červencovém newsletteru.

Děkujeme Vám za pochopení této námi nijak nezaviněné a neovlivnitelné situace.

(tz)

foto archiv KPŽ


 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu