Zbrusu nové Madone Speed poskytuje ideální aerodynamické nastavení většině triatlonistů 

28.6.2019

Trek představil zbrusu nové kolo Madone SLR 6 Disc Speed, které je jako první z této řady osazeno integrovanými a snímatelnými aerodynamickými řídítky. Toto nové kolo poskytuje ideální aerodynamické nastavení pro občasné triatlonisty a pro ty, kdo trénují a závodí na stejném stroji, zejména pak v kopcovitém terénu s hodně zatáčkami. Je vybaveno novým čelním panelem představce, který zjednodušuje montáž a demontáž aerodynamických řídítek.

Mono nástavec řídítek Speed Concept se uchycuje na čelní panel představce dvěma šrouby, takže jeho montáž či demontáž zabere jen třicet sekund. „Madone Speed nabízí špičkovou rychlost a ovladatelnost modelů Madone SLR. Je však více univerzálnější,“ uvedl ředitel úseku silničních výrobků Trek Jordan Roessingh. „Lze na něm trénovat ve skupině bez aerodynamických řídítek, které se pak dají snadno připevnit v den závodu. Jedná se o nejlepší řešení pro většinu jezdců, kteří jezdí triatlony či časovky.“   Nový stroj Madone SLR 6 Disc Speed je osazen stejným rámem jako modely Madone SLR. Je zhotoven z nejlehčího karbonu OCLV řady 700 značky Trek a má nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce, jenž umožňuje jezdcům nastavit pružnost rámu dle vlastních představ.

Madone SLR 6 Disc Speed (148 761 Kč DMOC) je vybaveno pohonem 2×11 Shimano Ultegra, karbonovými koly Bontrager Aeolus Pro 5 a kotoučovými brzdami s úchytem Flat Mount. Je okamžitě k dostání na stránce trekbikes.com a v globální síti prodejců značky Trek.   Nový čelní panel představce a mono nástavec Speed Concept na řídítka jsou k dispozici na sekundárním trhu a lze je použít na všech modelech 2019 a novějších modelech Madone SLR. Aerodynamické nastavení Madone Speed je rovněž možností v rámci Project One, programu kol šitých na míru značky Trek, kde si jezdci mohou zvolit aerodynamické příslušenství u všech modelů Madone SLR.

(tz)

foto Trek

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu