Zajeďte si online závody s nejlepšími českými profesionály!

12.5.2020

Přesto, že se ještě nějakou dobu závodníci na startovní čáru Českého poháru na silnici – ŠKODA CUPu 2020 nepostaví, budou se už příští týden moci zúčastnit prvního virtuálního závodu pořádaného pod záštitou Českého svazu cyklistiky a jeho partnerů. Závody navíc budou otevřeny také pro širokou veřejnost, tak si nenechte ujít příležitost poměřit síly s našimi nejlepšími profesionály!

Než stále připomínat, že se současná situace v zásadní míře dotkla pořádání sportovních akcí, rozhodl se ČSC nečekat a pod svou záštitou zprostředkovat online závody na platformě Rouvy. Všichni, kdo vlastní chytrý trenažér si tak budou moci zase na chvíli užít závodní atmosféru a pocit absolutního vyčerpání, protože ať už do závodu jdete s jakoukoliv ambicí, vydáte ze sebe maximum, ani nebudete vědět jak.

A na kdy naladit formu?

15. 5. 2020 v 18:00 – eGP Czech Cycling Federation – Toscany

22. 5. 2020 v 18:00 – eGP Czech Cycling Federation – Mt. Ventoux

Obou závodů se budou moci zúčastnit cyklisté nehledě na věk a výkonnostní úroveň. Oceněni věcnou cenou budou první tři ve všech kategoriích dle rozpisu mládežnického ČP na silnici – TECHNISERV CUP a první tři v absolutním pořadí obdrží finanční odměnu ve výši 5, 3 a 1 tisíc korun. Hodnocena bude také kategorie hobby jezdců, přičemž kromě věcných cen pro první tři bude vítězi zaslán reprezentační dres českého týmu.

Závody tohoto typu jsou skvělým zpestřením tréninku. Sám jsem už takový absolvoval a to prostředí vás prostě vtáhne. Doufám, že nikdo nebude s účastí váhat. Navíc už teď mohu prozradit, že budou startovat opravdu velká jména ze světa profesionální cyklistiky, což je pro všechny jedinečná příležitost se s nimi poměřit.“ Sděluje reprezentační trenér silniční cyklistiky Tomáš Konečný, který bude společně s Tomášem Jílkem komentovat přímý přenos. Ten budete moci sledovat na YouTube kanálu Rouvy

Kromě našich předních profesionálů a největších českých týmů budou na startu stát také reprezentační týmy jednotlivých disciplín, které nominují reprezentační trenéři. Tyto týmy se pak pro druhý start obmění na základě výsledků z prvního závodu. Pro závodníky je to motivací bojovat o místo v reprezentačním výběru a aspoň vitruálně obléknout národní dres, kterým budou v aplikaci reálně odlišeni, “ dodává prezident ČSC Petr Marek.

Můžeme prozradit, že mimo jiné se můžete těšit třeba na Štybara, Kreuzigera, Hirta, a mnoho dalších.

Na závod se můžete přihlásit zde:

https://my.rouvy.com/onlinerace/live/24732 – Toskánsko

https://my.rouvy.com/onlinerace/live/24734 – Mt. Ventoux

 

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu