Vyzkoušejte na Mallorce nové mezinárodní cyklistické centrum

25.3.2019

Vyzkoušejte na Mallorce nové mezinárodní cyklistické centrum Mallorcacyclingcenter.com

Řada českých i zahraničních cyklistů již od února letošního roku využívá pod záštitou tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz špičkové a profesionální cyklistické zázemí s velkou půjčovnou Mallorcacyclingcenter.com v prostorách hotelu Java**** na Mallorce. Nejen čeští účastníci známých cyklistických kempů Alltraining.cz si tak mohou dopřát profesionálního servisu. Aktuálně jsme pro celé jaro pro všechny české klienty, kteří se se k nám přijedou podívat, připravili dárek v podobě 50% slevy na sportovní a regenerační služby. Ti, co si kolo BMC od nás zapůjčí, dostanou automaticky cyklistický dres a masáž zdarma, aby si slunnou Mallorcu mohli užít ještě více.

Otestujte prémiová švýcarská karbonová kola BMC

Chceme všem cyklistům Mallorku zpříjemnit tak, aby si ji užili na skvělých kolech s profesionálním servisem a najeli spoustu kilometrů v pohodlí a se skvělým zázemím. Proto u nás najdete půjčovnu s 250 karbonovými koly prémiové švýcarské značky BMC, a to od základních až po špičkové závodní modely. Disponujeme celokarbonovými speciály převážně na diskových brzdách a elektrickém řazení. I Vy se tak můžete na Mallorce prohánět na nejnovějších kolech modelové řady roku 2019 a na kolech vítězů Tour de France, olympiád a mistrovství světa. Na svoji dovolenou můžete pohodlně vyrazit jen s malým batůžkem a starost s odvozem či častým poškozením kol při přepravě Vám odpadne.

Potěšíme navíc i cyklisty, kteří si raději zajezdí v terénu než na silnici, je zde na výběr i několik horských kol. A nezapomněli jsme ani na dámy, které by na dovolené s manželem – sportovcem rádi vyrazily na pohodovou projížďku na trekingovém kole.

Nastavíme Vám kolo přímo na míru

Při zapůjčení budete mít každé kolo vždy nastaveno přímo pro Vaši postavu a bude vybaveno i nezbytnými doplňky pro případ nouze a defektu. Za deset let existence našich tréninkových kempů jsme neměli jediného nespokojeného klienta, kterému by zapůjčené kolo nesedělo.

Užijte si trénink bez starostí díky SOS asistenci

K ceně půjčovného je účtován povinný servisní balíček, který obsahuje pojištění kola a SOS ASISTENCI, která Vám v případě nehody či mechanického defektu zaručuje naši pomoc, a to kdekoli po ostrově zdarma.

Využijte komplexní sportovní služby

Pro sportovce není nic lepšího, než si po splněném tréninku užít sportovní masáž či využít odborné regenerační fyzioterapeutické služby v našem rehabilitačním centru s vysokou odborností. Abyste na kole jeli zdravě, správně a bez bolesti, nastavíme Vám posed na míru a v nabídce máme též vypékací vložky do treter, které napomohou ještě většímu komfortu při jízdě. Můžete u nás absolvovat i zátěžový test, díky kterému zefektivníte Váš trénink.

Naše centrum disponuje i cykloservisem a cyklistickým obchodem s bohatou nabídkou, díky které si s sebou nemusíte nic vozit. Máme pro Vás připraveno vše od kvalitní sportovní výživy a suplementů Nutrend (tyčinky různých ovocných příchutí, raw tyčinky, gely, vitamíny aj.) pro posilnění na vyjížďky až přes funkční cyklistické oblečení Lawi a další potřebné doplňky.

Luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu

Ke službám našeho centra neváhejte využít i služeb hotelu Java****, v jehož přízemí se naše půjčovna nachází. Jedná se o klidný hotel v bezprostřední blízkosti pláže nabízející moderní wellness zázemí. V hotelu panuje klidná a rodinná atmosféra umožňující bezproblémovou a pohodovou relaxaci. Mezi standardy patří prostorné dvoulůžkové pokoje a prvotřídní jídlo, které nezklame profesionálního sportovce ani gurmána, který rád ochutná všechny připravené pokrmy. Mezi další lákadla patří vyhřívaný bazén, sauna, fitness, internet, cyklistické zázemí s uzavřeným boxem pro kola, zahrada vhodná pro relaxaci a skvělá cyklistická atmosféra.

Všichni mallorští cyklisté mají stejný cíl: pořádně si zajezdit na kole, užít sluníčka a najet rájem cyklistů co nejvíc kilometrů. Užijte si slunnou Mallorku po svém na prémiových kolech BMC i Vy! Naše strategické místo je pro svoji polohu i ideálním výchozím bodem pro všechny cyklisty, kteří chtějí projet celý ostrov. Veškeré informace najdete na oficiálních stránkách našeho centra: www.mallorcacyclingcenter.com. Těšíme se na Vás!

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu