Vydražte dres a pomozte

30.1.2021

S prvním únorem začala charitativní dražba dresů českých cyklistických a triatlonových hvězd na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské. Ve hře jsou podepsané dresy Kateřiny Nashové, Jitky Čábelické, Karly Štěpánové a Petra Vabrouška, celý výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte 12letou Alex při cestě za jejím velkým životním snem. Více už spoluzakladatel projektu Bike Hero Jan Koubík.

 

 

Projekt Bike Hero (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) a Markétou Peggy Marvanovou (www.peggymarvanova.cz) společně připravil v pořadí jíž druhou charitativní dražbu. Ta první, ve které se dražil dres Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka a Romana Kreuzigera, vynesla úctyhodnou částku 26 889 Kč. Ta Alex pomohla z části zafinancovat zavodní handbike vyrobený pro ni na míru.

Protože pomáhat nás baví, tak jsme na sklonku loňského roku oslovili Karlu Štěpánovou, která v nadsázce nazvala Bike Hero pekelným maratonem, jestli by nám do této druhé dražby neposkytla svůj podepsaný dres. Karla byla tak hodná, že k dresu navíc přidala i originální peněženku své vlastní výroby. Petr Vabroušek, kterého si velmi vážíme nejen jako výborného sportovce, ale také úžasného člověka, neváhal ani minutu a zaslal nám svou podepsanou závodní triatlonovou kombinézu. Jitka Čábelická zase věnovala svůj mistrovský dres i s cyklistickou čepkou Kolofix. Díky Lukáši Richterovi ze společnosti Trek máme v dražbě i dres Kateřiny Nashové. Když se o dražbě Lukáš dozvěděl, neváhal a poskytl nám zarámovaný dres Katky, který ještě nedávno zdobil prostory kanceláří firmy. Všem chceme moc poděkovat a věříme, že se povede získat co největší částku, která Alex zase trochu pomůže a usnadní cestu za jejím velkým snem, a to reprezentovat Českou republiku na paralympiádě.

 

Jak to všechno vlastně začalo

Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás naše kamarádka a extrémní bikerka Markéta Peggy Marvanová seznámila právě s Alex. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva a Peggy nás přivedla na myšlenku dát jí i druhou tvář. Jsme rádi, že i po letech Bike Hero lidi baví a je pro mnohé z nich opravdovou MTB výzvou, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu pomáhat. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s hendikepem.

 

Více o Alex Borské naleznete zde https://www.facebook.com/alexborska

 

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex a navíc získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy.

 

Kateřina Nashová – https://aukro.cz/katerina-nash-podepsany-a-zaramovany-dres-ceske-cyklisticke-legendy-6982573739

 

Jitka Čábelická – https://aukro.cz/jitka-cabelicka-podepsany-cyklisticky-dres-predni-ceske-bikerky-a-mcr-6982573596

 

Karla Štěpánová – https://aukro.cz/karla-stepanova-podepsany-cyklisticky-dresu-predni-ceske-bikerky-6982573321

 

Petr Vabroušek – https://aukro.cz/petr-vabrousek-podepsany-triatlonovy-dres-zijici-legendy-tohoto-sportu-6982574044

 

Dražba odstartovala 1. 2. 2021 ve 20.00 hod. na portálu Aukro.cz a končí ve čtvrtek 11. 2. 2021 ve 20.00 hod. Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu