VYDRAŽ PARÁDNÍ ŠTĚRKOLET. PROSPĚJEŠ ČESKÉ KANADĚ!

10.9.2021

Panaracer Gravel Blinduro provede štěrkoletce 18-19. září už počtvrté úžasnou Českou Kanadou.

Jihovýchodní kout Čech přibližně mezi Kunžakem, Slavonicemi a Novou Bystřicí je staletími téměř neporušený kus země protkaný cestami a silničkami s nejrůznějším povrchem. Štěrkoletců ráj! Trať Gravel Blindura se každý rok mění a tak mohou pořadatelé při hledání nových cest a trailů zblízka pozorovat, jak se do zdejších lesů pustil nejdříve kůrovec a po něm pak stroje lesních dělníků.

Spousta míst se za poslední roky radikálně proměnila. Kde byl hustý les, jsou teď holé pláně. Chceme svým dílem pomoci vrátit život aspoň malému kousku lesa.“ říká Zdeněk Pól, spolupořadatel závodu a koordinátor projektu Gravel Blinduro Reward. Dodává: „Výtěžek využijeme na nákup sazenic pro obnovu lesa napadeného kůrovcem. Čím víc v dražbě přihodíš, tím víc nových stromů vyroste! Pořídíš dobře. Pomůžeš hodně. Lýkožrout se s lesy nádherné České Kanady nepáře. A my se nebudeme párat s ním. Vysadíme nové stromky. Společně. Přímo u trati během závodu Panaracer Gravel Blinduro.“

Základem unikátního kola je český ocelový rám Repete Verne velikosti 58 s karbonovou vidlicí Enve, na českých kolech Kastar obutých do japonských plášťů Panaracer z limitované edice v barvě Flamingo Pink, s vložkami CushCore. Řazení a brzdy SRAM Force 1 HRD od Koloshop.cz doplňují kliky Easton a kotouče Galfer. Vyšperkováno kokpitem Easton, sedlem Ergon a sedlovkou MAX1. Doplněno navigací Mio, lahví, servisním boxem a držákem na mobil Fidlock, brašnou Topeak a blatníkem Riesel. O tvou bezpečnost se postarají blikačka Gemini a zvonek Timber. Zrozeno pod rukama kouzelníků v království Kolofix.

Kompletně vybavený stroj, se všemi doplňky, předáme vítězi aukce přímo ve Starém Městě pod Landštejnem, srdci České Kanady. Můžeš se vydat rovnou na trať. Startovné je v ceně“, doplňuje Pól.

Vyvolávací cena činí 77.777 Kč

Hodnota takto vybaveného kola včetně doplňků přitom vysoko přesahuje 100.000 Kč! Velmi zajímavé vyvolávací ceny bylo dosaženo díky pomoci partnerů projektu Gravel Blinduro Reward.

Dražba na portálu Aukro.cz začíná ve středu 8. září od 12:00 a končí 18. září 2021.

Aukce má plovoucí konec! Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.

Aukce: https://aukro.cz/repete-verne-unikatni-gravel-bike-pro-obnovu-lesa-6995960364

Video: https://youtu.be/dlFR2nl6fdg

(tz)

foto Rob Trnka

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu