Vydejte se na cyklistický kemp od FTVS UK

12.10.2023
Fakulta tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě vás zde do sedla! Přináší možnost jet tento říjen na cyklistický kemp s osobnostmi a odborníky tohoto sportu. Navíc získáte možnost stát se trenérem. Zní to dobře? Tak čtěte dál…

 

Patří cyklistika mezi vaše oblíbené sporty a chcete se o ní dozvědět víc? ptají se na FTVS. Pokud odpovídáte ano, může vás zajímat, že fakultou pořádaný cyklistický kemp (vhodný pro bike, silničku i gravel) na Lipně se uskuteční v termínu 26. – 29. 10. 2023. Mimochodem, víte, že současně máte také možnost na FTVS UK studovat cyklistickou sportovní specializaci?

 

 

Cyklistický kemp na Lipně – hlavní informace

Kemp je čtyřdenní a účastníci si i osvojí techniku jízdy na silničním, horském kole a gravelu s mistrem Evropy Kristiánem Hynkem a paralympijským mistrem světa Michalem Starkem. Tréninkové bloky jsou pak doplněny přednáškami o cyklistickém tréninku, sportovním marketingu atd. Další důležitou součástí jsou lekce kompenzačních cvičení a semináře o technice s Michalem Filgasem, vedoucí výroby vzorků a prototypů značek Rock Machine a Superior.

 

Cyklistický kemp od FTVS – shrnutí

  • vhodné kolo: bike, silnička, gravel
  • termín: 26. – 29. 10. 2023
  • místo: Lipno, www.lipnolakeresort.cz
  • CENY: 5800 Kč (studenti) 7800 Kč (ostatní) *Cena zahrnuje: program kurzu, ubytování – apartmány s vlastní saunou (3× noc), snídaně, dárky (cyklistická čepička, vouchery od partnerů)

Více informací na www.ftvs-vzdelavani.cz Kontaktní osoba: Hanka Topolovová, e-mail: topolovova@ftvs.cuni.cz

 

 

připravil: Martin Kuška

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu