Ve čtvrtek budeme znát jména historicky prvních mistrů České republiky v e-cyklistice

23.3.2021

Velké finále virtuální závodní série Českého svazu cyklistiky Škoda eCup 2021 startuje ve čtvrtek 25.3. v 18 hodin. Do závodu se mohou přihlásit všichni, kteří mají doma chytrý trenažér a připojí se k aplikaci Rouvy.

Do samotného boje o mistrovský titul se ale dostali jen ti, kteří si v předchozích třech závodech vybojovali své místo ve virtuálním pelotonu. Mezi profesionální cyklistky všech disciplín se tak svými skvělými výkony do finále zařadila i rychlobruslařka Martina Sáblíková (Sport Invest).

V kategorii mužů se na trasu, která vede okolím Brna, vydají např. Daniel Turek (Team Felbermayr – Simplon Wels), Jan Škarnitzl (Cyklostar Trek Pirelli), Jaromír Skála (Rouvy Specialized Cycling team) nebo Petr Kelemen (Elkov-Kasper).

Na závodníky čeká 30,5 km dlouhá trasa Rouvy „Říčany – Brno – Říčany“, na které cyklisté musejí nastoupat 444 metrů. Detaily o trase najdete zde

Zájemci se mohou registrovat ještě v den závodu a to do 16 hodin. Registrace probíhá na webu ROUVY

Přímý přenos finálového závodu seriálu Škoda eCup 2021 bude možné opět sledovat živě a to od 17:30 na youtube kanálu Rouvy a na webu ČT Sport. Oficiální Mistrovství ČR v e-cyklistice budou komentovat reprezentační trenér Tomáš Konečný a televizní komentátor Tomáš Jílek. Velké finále se pojede v prostředí Autosalonu OPAT v Nupakách u Prahy a přímý přenos zatraktivní např. rozhovory s hosty. Finalisté bojující o mistrovské tituly pojedou závod přímo na místě za přísných hygienických pravidel a to na zkalibrovaných trenažérech, které budou nastaveny přesně podle jejich hmotnosti tak, aby výsledek byl zcela objektivní.

Finále – Škoda eCuo 2021

Ženy/juniorky:

Sáblíková Martina (Sport Invest), Machačová Jarmila (Dukla Praha), Ševčíková Petra (Dukla Praha), Runtová Hanka (SportRaces Cycling Team)

Junioři: Zoaitter René (SportRaces Cycling Team), Novák Pavel (TUFO PARDUS Prostějov), Vondráček Matyáš (ROUVY Specialized Cycling team), Telecký Štěpán (TJ Favorit Brno), Vávra Petr (Dukla Praha)

Muži: Otruba Jakub (Elkov- Kasper), Turek Daniel (Felbermayr – Simplon Wels), Řeha Filip (TUFO PARDUS Prostějov), Petr Kelemen (Elkov-Kasper), Jan Zatloukal (NUTREND SPECIALIZED Racing), Zahálka Matěj (Elkov- Kasper), Skála Jaromír (ROUVY Specialized Cycling Team), Kraus Jan (Dukla Praha), Škarnitzl Jan (Cyklostar Trek Pirelli)

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu