JE TO TU! MALEVIL CUP OTEVÍRÁ BRÁNY REGISTRACE DO 24. ROČNÍKU.

9.2.2023

Bikerky a bikeři, je to tady! Legendární MALEVIL CUP se po úspěšném evropsk m maratonském šampionátu hlásí o slovo a dnešním dnem spouští registraci do svého 24. ročníku. Zajistěte si své místo na startu za výhodnější startovné.

Opět budou připraveny atraktivní trasy na čtyřech závodních distancích v rozmezí 30 – 100 km a k tomu i pohodová rodinná cyklojízda. Trasy Malevil Cupu nedoznají změn, a tak stěžejní místa budou zachována. Pečlivě vybrané lesní cesty a pěšinky vás provedou nejzajímavějšími místy, které okolní lesy a kopce nabízí. Tedy hraniční trail k jezeru Kristýna v Hrádku nad Nisou, průjezd lázněmi Oybin, výjezd na Hvozd i nádherná panoramata okolo dominanty Lužických hor – vrcholu Luž.

Vypsáno je celkem 32 kategorií, včetně kategorií dvojic, které neustále nabírají na popularitě a prestiži.

Registrace je již spuštěna, tak neváhejte a přijďte pobejt, zabajkovat a užít si s námi krásný sportovní víkend 16. – 18. června 2023 v Jablonném v Podještědí a Lužických horách. Těšíme se na vás,“ hlásí za pořadatelský tým Malevil Cupu Radek Patrák.

MarathonMan Europe Série vstupuje do další sezony. I letos máte šanci využít sezónní kartu na významných marathonech, volbu máte mezi třemi až pěti závody. Do 15. února je registrace za zvýhodněnou cenu a přihláška se vám rozhodně vyplatí.

www.malevilcup.cz      www.marathon-man.eu

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu