Trek představuje nový Procaliber s technologií IsoSpeed

27.8.2020

Americký Trek představil nový Procaliber s technologií IsoSpeed. Díky kombinaci pohodlí technologie IsoSpeed, ktera minimalizuje únavu, s klasickou účinností hardtailu mění Procaliber standard závodních XC hardtailů.

Nyní je ještě rychlejší a praktičtější, než kdykoliv předtím. „Pokud berete své závodění vážně a hardtail je pro vás jasná volba, tak chcete Procaliber,“ podělil se o své dojmy Produktový manažer pro horská kolaTravis Ott. „Jedná se o hardtail s nejlepšími tlumícími prvky vůbec, a to znamená jedině rychlost. Žádný jiný hardtail na trhu disponuje technologií IsoSpeed. Je to unikátní výhoda, která může u spoustu jezdců znamenat velký rozdíl.“

Výhoda pomocí IsoSpeed

Inovativní pružicí prvek Isospeed od Treku zvyšuje pružnost ve svislém směru, aniž by byla obětována účinnost. Pojedete rychleji, dále a intenzivněji.

Lehký a rychlý rám

Každý nový Procaliber je postaven na karbonovém rámu z materiálu OCLV Mountain Carbon. Má novou vylepšenou geometrii zaručující lehkost, rychlost a jistotu v těžkém terénu. Dolní rámová trubka Straight Shot dodává tuhost pro precizní ovládání při zachování nízké hmotnosti.

29 palcová kola

Každý model je vybaven rychlými 29 palcovými koly, které můžete okamžitě osadit bezdušovými plášti pro nižší hmotnost, lepší přilnavost a ochranu proti defektům.

Praktické prvky

Procaliber je nabitý praktickými prvky jako je například bezstarostné vedení lanek, vylepšená technologie Knock Block s lepším radiusem otáčení, ideálním i do fakt ostrých zatáček.

Nový Procaliber je již k dostání v síti prodejců Trek.

(tz)

foto Trek

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu