Odstraňovač tmelu Joe’s Sealant Remover

před 3 týdny

TEST odstraňovač tmelu Joe’s Sealant Remover

Značka Joe’s přináší cyklistům praktického pomocníka – odstraňovač tmelu z bezdušových systémů.

 

Všichni známe ten pocit, když řízneme zadní kolo, slyšíme, jak tlak vzduchu uniká z pneumatiky pryč a rozstřikuje tmel všude kolem. A pak už jen čistíme následky z rámu, ráfků, kalhot, batohu, dresu… A pokud se jedná o přední kolo, zážitek je ještě o něco intenzivnější. Někdy stihneme tmel opláchnout vodou, pak je vše dobré, ale někdy přijedeme do cíle a tmel je již pěkně zaschlý. Pak přichází fáze loupání, škrábání a někdy marné snahy.

 

 

Odstraňovač tmelu Joe’s jsme zkoušeli i na rok zaschlém tmelu na karbonových kolech a byli jsme překvapeni účinkem. Lahvička s čističem má na konci dávkovací hubici, nanést gel na zaschlý tmel jde snadno a přesně. Gel lehce stéká, takže ho stačí přiměřená vrstva, případně je dobré ho rovnoměrně rozetřít. Pak necháme chemii působit a po 15 až 30 minutách čistým hadrem setřeme.

Nedlouho zaschlý tmel šel odstranit na první pokus, u roční skvrny jsme museli aplikaci opakovat a ideálně zaschlý tmel mechanicky narušit. Z oblečení či kola se neloupou kusy tmelu, ale stíráme či oplachujeme tekutinu. Tím se celý akt stává velmi příjemným, odpadá drhnutí upatlaného místa. A nepoškrabeme si lak, nepotrháme vlákna v oblečení.

Připravil: Ondřej Bílek


TECHBOX

  • objem 240 ml
  • cena 490 Kč

webové stránky produktu

 

plus

  • perfektní čisticí účinek
  • snadná aplikace i na hůře přístupná místa
  • minimální odér

 

minus

  • nenalezeno

FOTOGALERIE

 


 

 

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu