Svatohorský Downtown čeká v Příbrami 4.díl dobrodružství

18.9.2020

Název Svatohorský Downtown patří již čtyři roky k neodmyslitelné součásti sportovněkulturního dění v Příbrami. V sobotu 19. září se spustí okolo sto jezdců z ikonické Svaté Hory vstříc cyklistickému dobrodružství.

„Termín akce jsme museli aktuální situaci a omezením zrušit, ale naštěstí (klepe do konstrukce kola) zatím vše vychází. Na změnu zareagovali kladně představitelé Svaté Hory, města, partneři a také jezdci. Nyní přípravy vrcholí a věříme, že v sobotu budeme ready,“ sdělil jeden z organizátorů Vojta Hrach.

Plán dne je jasný. Přípravy překážek začínají od ranních hodin, prezentace jezdců se otevírá v 10.00 a tréninky startují v 11.45. Již okolo poledne je tedy co vidět. Jezdci se po malých i větších skupinkách trousí po trati a tzv. naskakují překážky a skoky. V 15.00 pak začíná „ostrý závod“.

Během závodu bude podél celé trati připraveno občerstvení, gril, tentokrát také 3 Dj stage ale také originální výzdoba. Novinkou je tentokrát CZC.cz Game Zone, kde mohou návštěvníci „zapařit“ některou z her a při vyhlašování se také dostat na stupně vítězů.

Tím hlavním lákadlem je 15 překážek, Svatohorský sad nebo obrovský SVZ kontejner, který budou překonávat jezdci, kterým v žilách koluje adrenalin.

V rámci doprovodného programu bude připravena také bohatá tombola nebo stánek s upomínkovými předměty, svézt se můžete testovacími vozy KIA nebo jen tak sedět a užít si den.

(tz)

foto Luboš Toman

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu