Skládejte s Velem 5/2018 – No.5

16.4.2018

Ročník 2018 oblíbené soutěže o ceny je tu, hrajeme o kolo za 64 790 Kč!

NOVÝ BIKE JAKO HLAVNÍ CENA NOVÁ VÝZVA NOVÉ HÁDANKY TÉMA 2018 – ZNÁMÉ MTB LOKALITY

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT:

název významného evropského bikemaratonu, z jehož trati pochází uvedená fotografie

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 15. 5. 2018!

 

 

1. Cena měsíce:

Enduro batoh VAUDE BRACKET 16

Propracovaná organizace prostoru tvoří hlavní bonus tohoto 16l plně vybaveného batohu. Zádový systém Ventex je zárukou výborného usazení a skvělé ventilace, zatímco flexibilní bederní pás zajišťuje, že batoh jistě setrvává na svém místě. Nový jemně prohnutý zádový panel EMP (Ergonomical Movement Panel) se dokonale přizpůsobí uživateli a nijak jej neomezuje v pohybu. Batoh je rozdělen do tří oddělení, navíc v největší přihrádce je kapsa na brýle podšitá měkkou podšívkou. V přední zase najdete vyjímatelnou kapsu na nářadí, ale i bederní pás poskytne dostatek prostoru na peníze a energetickou tyčinku. Reflexní prvky jsou samozřejmostí. Batoh byl vyroben ekologicky šetrnou cestou a opatřen zátěrem Eco Finish, je tedy nositelem ekologické známky Vaude Green Shape.

cena: 3119 Kč

www.vaude.com

 

 

 

 

 

2. Cena měsíce:

přilba EKOÏ CORSA LIGHT

Netradiční možností přilby Ekoï Corsa Light je nabídka pěti barev vnitřní EPS pěny (zelená, modrá, červená, černá, bílá), což pomáhá vytvořit desítku základních barevných kombinací. Nechybí ani možnost vlastního designu včetně doplnění národnosti a podpisu. Potřebnou míru odvětrání zajišťuje 24 ventilačních otvorů, z nichž hned deset je situováno na temeni. Upnutí na hlavě má na starosti výškově stavitelný systém. Jako velmi zajímavé řešení se jeví magnetické zapínání pod bradou. Velikostní rozmezí je S–M/L–XL (54–58/59–62 cm) a udávaná hmotnost 200 g. Pro výherce je připravena zelenobílá kombinace ve větším z nabízených provedení.

cena: 2977 Kč

www.ekoi.com

 

HRAJEME O FULL STEVENS JURA 29 V CENĚ 64 790 Kč!

rám Alu SL 7005 DB vidlice Fox 32 Float Rhythm, boostová 15mm pevná osa, zdvih 120 mm řazení/ přehazovačka/přesmykač Shimano SLX/XT/SLX (2×11) brzdy Shimano Deore (průměr kotoučů 180/180 mm – P/Z) kliky a převodníky Shimano SLX (36/26 zubů) kazeta Shimano SLX (11–40 zubů) zapletená kola DT Swiss Mountain Classic pláště Schwalbe Nobby Nic Evolution řídítka Oxygen Scorpo, 760 mm představec Oxygen Scorpo MTB sedlo Oxygen Roccia sedlovka Kind Shock LEV-SI velikosti 16“ (kola 27,5“), 18, 20 a 22“ (kola 29“) cena 64 790 Kč

kola Stevens dodává www.cyklosvec.cz

Správná odpověď z minulého kola

Author Král Šumavy

Rajské údolí u Nemilkova je místem, kde v roce 1993 vznikla jedna z legendárních atrakcí Author Krále Šumavy. Na mysli máme svérázný brod, který musí každý ze závodníků dlouhé a střední trasy absolvovat. V prvních letech se jednalo na maratonech o raritu a podle toho i vypadaly některé vpravdě kaskadérské způsoby průjezdu. Stejnou legendou jako sám brod je i pověstný vodník v podání Míry Švátory, bez něhož si vodní lázeň nelze ani představit. Ten nejenže je součástí závodního cirkusu již více jak 13 let, ale v posledních letech je po jeho boku k vidění i vodnický „pulec“; legenda tak vychovává svého pokračovatele a o pověstný brod nebudou ochuzeny ani další generace závodníků.

GRATULUJEME VÝHERCŮM Z MINULÉHO KOLA!

Set volného dresu a kraťasů Rock Machine Trail Camo/Rockrider (cena 3000 Kč): Petr Schubert; enduro batoh Vaude Bracket 22 (cena 3390 Kč): Martin Kuřitka

VÝHERCŮM GRATULUJEME, VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍHO KOLA!

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začíná ve Velu 1/2018 a končí ve Velu 11/2018, celkem tedy čítá deset kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – bike Stevens v ceně 64 790 Kč – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech deset kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu