Skládejte s Velem 2018 – No. 4

14.3.2018

Ročník 2018 oblíbené soutěže o ceny je tu, hrajeme o kolo za 64 790 Kč!

NOVÝ BIKE JAKO HLAVNÍ CENA NOVÁ VÝZVA NOVÉ HÁDANKY TÉMA 2018 – ZNÁMÉ MTB LOKALITY

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT:

domácí MTB závod, na němž najdete tento průjezd s charakteristickou kulisou

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 5. 5. 2018!

 

 

1. Cena měsíce:

Set volného dresu a kraťasů ROCK MACHINE TRAIL CAMO/ROCKRIDER

Krátký rukáv ve spojení s lehkým odvětraným materiálem bez zipů a kapes zajistí skvělou ventilaci a komfort dresu vyrobeného z 90 % z polyesteru a z 10 % elastanu. Tento svršek výborně doplňují lifestylové kraťasy Rock Machine Rockrider. Základním materiálem je 100% bavlna, pouze v zadní části a v oblasti rozkroku je použit syntetický materiál Shield. Možnost upravení velikosti pasu nabízí stahovací pásky, kalhoty jsou dále vybavené čtyřmi kapsami – přední jsou na klasický, zadní na suchý zip.

cena:

1250/1750 Kč (dres/kraťasy)

www.rockmachine.us

 

 

 

 

 

2. Cena měsíce:

enduro batoh VAUDE BRACKET 22

Propracovaná organizace prostoru tvoří hlavní bonus tohoto 22l plně vybaveného batohu. Zádový systém Ventex je zárukou výborného usazení a skvělé ventilace, zatímco flexibilní bederní pás zajišťuje, že batoh jistě setrvává na svém místě. Nový jemně prohnutý zádový panel EMP (Ergonomical Movement Panel) se dokonale přizpůsobí uživateli a nijak jej neomezuje v pohybu. Batoh je rozdělen do tří oddělení, navíc v největší přihrádce je kapsa na brýle podšitá měkkou podšívkou. V přední zase najdete vyjímatelnou kapsu na nářadí, ale i bederní pás poskytne dostatek prostoru na peníze a energetickou tyčinku. Reflexní prvky jsou samozřejmostí. Batoh byl vyroben ekologicky šetrnou cestou a opatřen zátěrem Eco Finish, je tedy nositelem ekologické známky Vaude Green Shape.

cena: 3390 Kč

www.vaude.com

HRAJEME O FULL STEVENS JURA 29 V CENĚ 64 790 Kč!

rám Alu SL 7005 DB vidlice Fox 32 Float Rhythm, boostová 15mm pevná osa, zdvih 120 mm řazení/ přehazovačka/přesmykač Shimano SLX/XT/SLX (2×11) brzdy Shimano Deore (průměr kotoučů 180/180 mm – P/Z) kliky a převodníky Shimano SLX (36/26 zubů) kazeta Shimano SLX (11–40 zubů) zapletená kola DT Swiss Mountain Classic pláště Schwalbe Nobby Nic Evolution řídítka Oxygen Scorpo, 760 mm představec Oxygen Scorpo MTB sedlo Oxygen Roccia sedlovka Kind Shock LEV-SI velikosti 16“ (kola 27,5“), 18, 20 a 22“ (kola 29“) cena 64 790 Kč

kola Stevens dodává www.cyklosvec.cz

Správná odpověď z minulého kola

Rychlebské stezky, trail Velryba

Na fotce v minulém vydání jste měli rozpoznat takzvaný rockface, tedy sjízdnou skálu, v tomto případě ve tvaru velryby, která je součástí stejnojmenného trailu Rychlebských stezek. Předchází ji dřevěná lávka, za mokra se proto doporučuje brzdit nikoli na lávce, ale až na kameni, který má podstatně vyšší přilnavost. Díky vlastnostem horniny není třeba se Velryby bát, zvládne ji i mírně pokročilý jezdec. Rychlebské stezky si zakládají na tom, aby byly sjízdné i za mokra, většina trailů je proto vyztužena či přímo vybudována ze žulových kamenů. To se samozřejmě podepisuje i na trvanlivosti a udržitelnosti stezek; ačkoli je na Velrybě už znatelně vyježděný pruh, rozhodně jí neubývá.

GRATULUJEME VÝHERCŮM Z MINULÉHO KOLA!

Batoh Source Paragon 25 l (cena 4125 Kč): František Pikart; triko Velo Super Full Moon (cena 290 Kč): Bogdan Vítek, Vojtěch Zadražil, Eva Cifrová

VÝHERCŮM GRATULUJEME, VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍHO KOLA!

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začíná ve Velu 1/2018 a končí ve Velu 11/2018, celkem tedy čítá deset kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – bike Stevens v ceně 64 790 Kč – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech deset kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu