Rouvy součástí ocenění pro Digital Swiss 5

9.10.2020

Světová premiéra první digitální série profesionálních závodů pořádané společností Cycling Unlimited AG/Tour de Suisse získala prestižní cenu Digital Communication Award 2020 Quadriga University of Applied Sciences.

Letošní jarní situace kolem pandemie koronaviru letos na jaře vyžadovala nový přístup k cyklistickým závodům, pro profesionály, týmy, ale i mnoho fanoušků po celém světě. K pořádání profesionálních sportovních akcí byla zapotřebí platforma. Na základě úzké a intenzivní spolupráce

Tour de Suisse, Rouvy, Velon a Swiss Television byl zprostředkován závodní seriál „The Digital Swiss 5 “, kde byli během pěti digitálních závodů profesionálové propojeni prostřednictvím svých trenažerů přímo s aplikací Rouvy. Vítězství Stefana Künga v jeho domácím závodě Frauenfeld a nervy drásající duel s Michaelem Matthewsem vstoupí do historie tohoto ročníku. Kromě Künga vstoupili do seznamu vítězů jména jako Rohan Dennis nebo Nicolas Roche.

Joko Vogel, Co-CEO Cycling Unlimited AG – „Digital Swiss 5 byl podnik s mnoha neznámými pro všechny zúčastněné partnery. Pod heslem speciální okolnosti vyžadují zvláštní opatření využili jsme příležitosti zahájit novou inovativní formu cyklistických závodů a jsme hrdí na úspěšný výsledek“

Petr Samek, generální ředitel Rouvy – “Jsem rád, že jsme obdrželi cenu za digitální komunikaci. Technická implementace byla obrovská výzva, ale stálo to za to a jsme rádi za uznání, kterého se nám dostalo”.

Odvaha riskovat a investovat rozsáhlé zdroje do nového formátu byla na letošním Digital odměněna Communication Awards 2020 (category COVID-19: Events & Online Broadcasts) uděluje univerzita Quadriga. Digital Swiss 5 vybrala jako vítěze prvotřídní porota složená ze zástupců renomovaných mezinárodní společnosti z celé řady obchodních odvětví. „Získání této trofeje nás naplňuje hrdostí a motivuje nás pokračovat v podpoře a rozvoji cyklistiky v budoucnosti prostřednictvím nových nápadů a inovací“ slibuje Joko Vogel.

odkaz na video ze závodu – https://www.youtube.com/watch?v=kF6SPRcWN_M&t=1m38s

(tz)

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu