V Radotíně otevřelo největší cyklocentrum v ČR!

1.10.2019

V sobotu 28. září byla v pražském Radotíně otevřena největší cyklistická a lyžařská prodejna v České republice. Ski a Bike Centrum Radotín v areálu o rozloze 8 500 m2 nabízí nejen bezprecedentně největší prodejní plochu mezi specializovanými sportovními prodejnami, ale také nejkomplexnější nabídku služeb pro cyklisty a lyžaře.

“Jedná se o projekt, který je unikátní nejen v českém, ale minimálně i ve středoevropském měřítku,” říká Lukáš Princ, jeden ze spolumajitelů Ski a Bike Centra. “Teď už nejsme jen cyklistická a lyžařská prodejna, ale stáváme se místem, kde se sbíhají všechny nitky okolo cyklistiky a lyžování.”

Velkoryse pojatý projekt sídlí ve zrekonstruované budově někdejší Vindyšovy továrny na nářadí tělocvičná a skrývá pod svou střechou nejen rozsáhlou prodejní plochu s širokou nabídkou prémiového cyklistického a lyžařského vybavení a oblečení, ale také špičkový cyklistický a lyžařský servis, šatny se sprchami, multifunkční sál, půjčovnu sportovního vybavení nebo studio nastavení správného posedu na kole Retül.

“Nový areál jsme díky jeho strategickému umístění blízko Prahy – v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží – a s napojením na cyklostezky a atraktivní silniční i terénní cyklistické trasy v okolí Berounky, Karlštejna a v brdských kopcích, pojali také jako jakýsi výchozí bod pro cyklistické vyjížďky,” vysvětluje Lukáš Princ. “Pražští cyklisté tak u nás například budou moci zakončit svou ranní vyjížďku, osprchovat se, převléknout v šatně, uložit si u nás kolo a odjet vlakem do práce.”

Tím ale nabídka Ski a Bike Centra rozhodně nekončí. Součástí areálu je i restaurace MUSA, kde se návštěvníci mohou těšit na gastronomický zážitek pod vedením zkušených kuchařů Tomáše Mezery a Karla Rosenheima, kteří v minulosti působili ve vyhlášených pražských restauracích.

V areálu zákazníci najdou také obchod s dětským oblečením a sportovním vybavením Skibi Kids, nebo venkovní pumptrackovou dráhu na procvičení svých cyklistických dovedností.

V nových prostorách, které si po citlivé rekonstrukci uchovaly svůj jedinečný industriální ráz, se budou konat i různé sportovní a kulturní akce. Již nyní Ski a Bike Centrum pravidelně pořádá testování nových modelů kol, pravidelné společné vyjížďky na kole, Dámskou jízdu (každoroční vyjížďku jen pro cyklistky s bohatým doprovodným programem) nebo podzimní Cykloden. Nyní se počet cyklistických a případně i lyžařských akcí v Radotíně nepochybně výrazně rozroste.

(tz)

foto www.kola-radotin.cz

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu