Přijeď na BMX závod Charity Jam – pomůžete hendikepovaným dětem

31.5.2018

 Jo, je to zase tady! Devátý ročník brumovského charitativního závodu Charity Jam je již v mnohém kalendáři zapsaný na 7. července. Každý, kdo se téhle akce zúčastní, ať jako jezdec, divák nebo dárce pomůže dobré věci. Veškerý finanční výtěžek je totiž věnovaný konkrétnímu dítěti, a to hned na místě, před zraky diváků.

Tradiční klání, které organizuje parta nadšenců z velkým srdcem v areálu bývalého koupaliště v moravském Brumově-Bylnici, snese jen těžko srovnání s obdobnými akcemi na BMXové scéně, ať už jde o myšlenku nebo způsob její realizace. Bez nároku na odměnu se angažují jak jezdci samotní, tak celý organizačně-provozní tým, partneři a sponzoři. Odměnou jsou jim silné emoce a dobrý pocit, že pomáhají smysluplně a transparentně.

Letošní ročník Charity Jam IX podpoří:

Elišku Grygarovou (2,5 roku) Uherské Hradiště

Ládíka Matúšů (10 let) Valašské Klobouky

Trojčata Koláčkovi (15 let) – Újezd u Brna

Každým rokem nabírá Charity Jam grády. Zatímco první ročník shlédlo tři sta lidí a postiženým dětěm bylo předáno deset tisíc korun, loni přišlo podpořit projekt dobrovolným vstupným téměř dva tisíce diváků, předvedlo se padesát jezdců a více jak sto sedmdesát tisíc korun si osobně převzaly tři mentálně nebo fyzicky postižené děti. Částka zahrnovala i výtěžek z aukce zbrusu nového BMX setu od značky Tall Order a Federal v ceně 18 900 Kč, který věnovala firma TBB-BIKE.

Cifry na tomhle závodě ovšem nepředstavují jen matematickou kombinaci. Tady se za nimi skromně schovává specifická člověčina a jen ten, kdo to zažil na vlastní kůži, tak ví, proč se sem letos musí vrátit.

Tak nezahálej a:

Zapiš si datum 7. 7. 2018 do kalendáře

Dej vědět svým přátelům na sociálních sítích, že podporuješ Charity Jam

Jestli pojedeš závod, pozvi je, ať ti přijdou fandit!

Nebo prostě jenom sdílej akci na sociálních sítích

Nebo se přidej k veřejné sbírce

a taky třeba všechno dohromady

 

Podrobnosti k akci:

www.charityjam.cz

https://www.facebook.com/bmxcharityjam/

 

text a foto Dana Jakoubková

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu