Pozvánka: MTB kritérium Okolo hradeb Galaxy Cyklošvec

12.7.2018

V neděli 15. července 2018 se uskuteční v centru Písku již 4. ročník populárních cyklistických závodů pro širokou veřejnost MTB kritérium Okolo hradeb Galaxy Cyklošvec. Letos se jede jako 3. závod Galaxy Stevens série. Velice atraktivní prostředí historické části města Písku každoročně láká nejen místní sportovce, ale i závodníky z celé republiky.

 

Další informace? Start dětí v 10:30 hod., start hlavních kategorií ve 13:30 hod. Prezence: Velké náměstí, Písek, od 9:30 hod., startovní čísla se vydávají nejpozději 45 minut před startem jednotlivých kategorií.

Trať závodu: malý okruh (Velké náměstí) 250 metrů; velký okruh (Velké náměstí, Fügnerovo nám., Podskalí. F. Šrámka, Jungmannova, Alšovo nám., Ningrova, Heydukova, Velké náměstí) 1500 metrů, povrch dlažba, převýšení 17 metrů. Nejmenší děti na odrážedlech pojedou „pouze“ finální rovinku a děti na kolech do šesti let pojedou jen malé okruhy na Velkém náměstí.

Pro tento rok svoji účast potvrdil cyklokrosový matador a český reprezentant, účastník mistrovství světa Emil Hekele i nejlepší písecký cyklista posledních let – dvojnásobný vítěz Galaxy Stevens série a vedoucí muž letošního seriálu Lukáš Smola (tým Galaxy Cyklošvec Stevens) a řada dalších, kteří budou bojovat v dětských i dospělých kategoriích o stupně vítězů. K dispozici budou pro diváky testovací kola a elektrokola Stevens, Galaxy i Totem – viz www.cyklosvec.cz/testovaci-kola

Pro lepší představu o tom, co vás zde čeká, se můžete podívat na video z loňského ročníku.

 

Další informace najdete na adrese www.galaxy-serie.cz

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu