Podepsané kolo Evy Samkové jde do aukce. Výtěžek obdrží děti z projektu Klokánek

22.3.2022

Celoodpružené horské kolo značky GHOST, na kterém Eva Samková od roku 2019 trénovala a projela Česko při natáčení pořadu “Českem nejen za sportem” jde do aukce. Celý výtěžek z aukce věnuje organizátor dražby, cyklo e-shop Mojekolo.cz, dětem z projektu Klokánek. Dobročinná aukce startuje v pátek 25. března 2022 na aukčním portálu Aukro.

Horské kolo GHOST Slamr 9.9 LC sedlá Eva od podzimu 2019. Od té doby si její karbonový all-mountain stroj užil pozornost kamer České televize, sjel nejzajímavější české traily a ochutnal pot i slzy při trénincích vrcholové sportovkyně.

Teď se Eva Samková se svým celoodpruženým kolem GHOST loučí, aby mohlo dělat radost novému majiteli, který Evino vlastnoručně podepsané kolo vydraží. Celý výtěžek z této dobročinné dražby věnuje Mojekolo.cz dětem z projektu Klokánek.

“Do dražby jde prvotřídní all-mountain stroj, který je díky našim mechanikům ve stavu téměř nového kola. Navíc má na sobě podpis dvojnásobné olympijské medailistky. V době uvedení na trh mělo kolo na sobě cenovku 104 990 Kč. Doufám, že se nám v aukci podaří tuto částku překonat,” komentuje akci Jan Schindler, CEO Mojekolo.

Dobročinná aukce startuje 25. března 2022 na aukčním portálu Aukro. Dražit se bude až do pondělí 4. dubna 2022. Největší příhoz rozhodne, kdo si podepsané kolo odveze domů. Odkaz na dražbu a více informací o kole i o projektu Klokánek najdete na stránkách organizátora aukce. (https://www.mojekolo.cz/magazin/novinky/kolo-evy-samkove-jde-do-aukce-vytezek-podpori-deti-z-projektu-klokanek/)

Akci podporují Aukro.cz, Ghost-bikes.cz, Mojekolo.cz, Rotary Club Ostrava a Eva Samková.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu