Od pátku se můžete přihlásit na Šelu

4.8.2020

Ahoj všem, motiv letošního pamětního trička AUTHOR ŠELA MARATHONU 2020 naznačuje, že je “všechno je ve hvězdách”, i jistota uskutečnění závodu. Nejistá doba si ale žádá pevná rozhodnutí a nadšení – přes nepříznivý vývoj celkové nálady ve společnosti chystáme závod “jako za mlada”.

Věříme, že na rozdíl od Olympiády, Wimbledonu, ME ve fotbalu nebo MS v hokeji se AUTHOR ŠELA MARATHON 2020 v sobotu 5. září uskuteční a uděláme všechno pro udržení závodu s 20-tiletou tradicí.

Těšíme se na novou trasu A 75 km PROFI, která nabídne méně transportních kilometrů a více zábavy. Některé pasáže se pojedou obousměrně, včetně objezdu hradu, některé traily se pojedou poprvé (třeba zrovna ten z Helfštýna dolů do Týna…)

Zrušení závodu Světového poháru XCO v Lanzerheide nahrává zajímavé účasti, uvidíme, kolik závodníků se před Světovým pohárem v NMnM objeví v Týně nad Bečvou.

Kratší trasa B 52 km EXPERT se pojede beze změn, novinkou je trasa C 38 km pro juniory a kadety. Trasa D 30 km HOBBY se vyhýbá exponovaném Jelenímu chodníku a závěrečnému objezdu hradu, stejně tak žákovská trasa E 23 km pro mlaďochy 11 – 14 let. Dopolední program obstarají dětské závody od odrážedel až po 10-leté naděje.

 

Do pátku 7.8. se lze přihlásit a uhradit za nejvýhodnějších podmínek, to vše se zárukou garance vrácení startovného.

Podrobné propozice: https://www.selasport.cz/cz/sela/author-sela-marathon/propozice.html

Přihláška: https://my.raceresult.com/146758/registration?lang=cz

Startovní listina: https://my.raceresult.com/146758/participants?lang=cz

Jinak klasika, opět jste nezklamali a zatím nejdelší trasa registruje více lidí než padesátka, dobře vy!

Díky, že se přihlásíte a pojedete s námi i do třetí dekády existence závodu. A kdybychom se nakonec museli se závodem na chvíli rozloučit, udělejme to stylově, v lese, na trati, pod Helfem!

Z Přerova čao Aleš Procházka a pořadatelský tým AŠM

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu