Nový Cannondale SuperSix EVO Neo – E-Road

12.11.2019

dnešní den je tím správným datem pro představení absolutní novinky v portfoliu značky Cannondale, silničního elektorokola SuperSix EVO Neo. Ten si zachovává typický charakter projevu, jako jeho „neelektrická“ předloha, SuperSix EVO, jen s diskrétním zvýšením výkonu, který zkrotí kopce a protivítr.

Elektro verze úrovně SupeSix EVO stojí na stejné platformě, tedy maximálního využití aerodynamiky v konstrukci. Snížení odporu je pro usnadnění jízdy stejně důležité jako ostatní parametry stroje, zejména v rychlostech, kdy je překročena prahová hodnota asistence. Snížení aerodynamického odporu ve srovnání s předchozí generací o úctyhodných 30% je velmi zajímavým výsledkem. Využití karbonu BallisTec a pohonu Mahle ebikemotion X35 umožnilo u nejvyšší specifikace tohoto stroje dosažení hmotnosti 11,3 kg, k dispozici jsou celkem tři modely.

SuperSix Neo 2 – 3Q

Pohonný systém ebikemotion spoléhá na motor o výkonu 250 W umístěný do zadního náboje a 250 Wh baterie skryté v rámu. K dispozici jsou následně  tři úrovně podpory  a integrované ovládací tlačítko na horní trubici umožňuje jezdcům spolu s volbou asistenční úrovně  sledovat stav kapacity baterie za chodu.

Cannondale Connected Technology dokáže spárovat integrovaný snímač v předním kole s aplikací Cannondale, aby poskytovala informace o velmi přesné rychlosti, trase a vzdálenosti, jakož i poskytovala informace o provozu stroje s ohledem na plánování servisních úkonů.

(tz)

Foto Cannondale

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu