Novinky Specialized – nové Turbo Creo SL a Turbo Creo SL EVO

17.5.2022

V roce 2019 se nám podařilo přepsat zaběhlé tradice silniční a gravelové cyklistiky společně s uvedením Turbo Crea SL a Crea SL EVO. Od té doby se naši jezdci dostávají dále a rychleji než kdy předtím. Zaznamenáváme stále více a více jízd z Turbo Creo kol a pevně věříme, že každá jízda je jeden velký Turbo úsměv. To vše díky geniální kombinace nízké váhy, dojezdu, efektivity a pokročilé konektivity. 

Ultra lehký FACT 11r karbonový rám, Future Shock 2.0, přelomový SL 1.1 motor vyladěný tak aby vás pořád nutil jet přirozenou kadencí, neuvěřitelný 190-ti kilometrový dojezd a Mission Control aplikace, která vše doplňuje a stará se o to, abys to byl(a) stále Ty, jen rychlejší. Ať už na silnici, nebo na gravelu.

Právě teď jsme dokončili 2022 Creo SL, ještě chytřejší díky novému MasterMind TCU2 integrovanému do horní rámové trubky. Nové Creo má tedy integrovaný displej, který dokáže zobrazit přesné množství zbývající baterie, Váš výkon, nebo výkon, který podává kolo. Dokáže zobrazit aktuální hodnotu tepu díky Bluetooth Smart nebo ANT+, a displej je plně nastavitelný skrze Mission Control aplikaci, včetně několika zcela nastavitelných obrazovek ovládaných skrz Turbo Road Remote přímo na řídítkách.

Naše MicroTune technologie dělá z 2022 Turbo Creo SL ještě osobitější kolo. Vaši jezdci budou mít tedy všechnu sílu plně pod kontrolou. Všech 240 wattů mohou totiž plynule po 10% dávkovat skrz dálkové ovládání v řídítkách. Samozřejmě platí, že také stále boříme stresy z dojezdu, díky funkci Smart Control, která se může automaticky postarat o dostatek šťávy po celý zbytek výletu.

Vylepšení opět nekončí jen u displeje. Připravili jsme pro vás přehled 6-ti za nás klíčových vylepšení, kterými nové Creo SL 2022 disponuje.

• S-Works Turbo Creo SL přijíždí na sadě SRAM Red eTap XPLR, Roval Terra CLX výpletech nazutých na Turbo RapidAir 30mm pláštích.

• S-Works Turbo Creo SL EVO přináší SRAM Red eTap Eagle a AXS teleskopickou sedlovku, nechybí Roval Terra CLX zapletená kola obutá do plášťů Pathfinder Pro 38mm.

• Turbo Creo SL Expert je osazeno SRAM Rival XPLR a Roval C38 výplety v kombinaci s Turbo Pro 30mm plášti.

• Turbo Creo SL Expert EVO je osazeno SRAM Rival Eagle a Roval C38 koly obutými do plášťů Pathfinder Pro 38mm.

• Turbo Creo SL Comp sází na mechanickou sadu Shimano GRX RX600 společně s DT Swiss R470 koly a Turbo Pro 30mm plášti.

• Turbo Creo SL Comp EVO je osazeno mechanickou sadou Shimano GRX RX600 v kombinaci s výplety DT Swiss R470 a plášti Pathfinder Pro 38mm.

Jak naši jezdci přijali Turbo Creo SL společně s až neuvěřitelným zážitkem, který přináší, tak věříme, že nové 2022 Turbo Creo SL společně se všemi aktualizacemi přitáhne ještě více nových silničních a gravel jezdců do naší Turbo rodiny.

(tz)

foto Specialized

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu