Novinky od Specialized, přilby Ambush 2 a Camber

10.3.2022

Buď odvážný ve zbrusu nové Ambush 2. Model Ambush 2, který byl od přezky nahoru kompletně přepracován a vybaven základními funkcemi pro trailové ježdění nové generace. Díky modernímu stylu nabízí dostatečné odvětrání, skvěle padne a navíc má integrovaný systém pro uložení brýlí.

Padne jako ulitá díky možnostem přesnému nastavení. Je vybavena systémem SBC Integrated Fit a nastavitelným systémem Tri-Fix pro zajištění optimálního uchycení a nastavitelnou týlní základnou

Inovativní úložný prostor pro sluneční brýle se skrytými gumovými chlopněmi zajišťuje bezpečné uchycení bez náznaku nestability.

Design díky technologii Computational Fluid Dynamic integruje maximální objem vnitřních kanálů pro optimální proudění vzduchu helmou. Chlazení obočí 4D poskytuje mezeru mezi helmou a čelem a nasává proud vzduchu do vnitřních vzduchových kanálů při každé rychlosti.

Integrovaný a odnímatelný pevný štítek poskytuje lepší výhled na trail a bezproblémové spojení s brýlemi a zároveň účinně usměrňuje proudění vzduchu do helmy.

Strategicky optimalizovaná pěna EPS s dvojí hustotou eliminuje objem a snižuje nadměrnou hmotnost.Technologie MIPS SL s exkluzivní perforovanou podložkou integruje technologii MIPS do polstrování přilby, snižuje zadržování vlhkosti a zvyšuje prodyšnost.

Tato přilba je připravena na systém ANGi a je vybavena držákem navrženým pro snadnou integraci s naším snímačem nárazu ANGi.

Camber

Jízda má být pro každého, proto přichází Camber, aby poskytoval vyladěný fit pro jezdce všech velikostí, od dětí po dospělé.

Je vybaven veškerým komfortem, stylem a ventilací, abyste z jízdy měli radost. Systém MIPS umožňuje klouzavý pohyb 10 až 15 mm ve všech směrech. Studie ukazují, že to snižuje některé rotační síly přenášené do mozku během úhlových nárazů.

Díky pěti velikostem od XS až po XL je eliminován přebytečný objem, a tím je zajištěno pohodlné a efektivní nošení pro celou škálu jezdců. Komfort zde podporuje i systém uchycení Headset SX v kombinaci s nastavitelnými popruhy Tri-Fix. Chladicí systém 4th Dimension optimalizuje větrání. Vlisovaná skořepina zlepšuje pevnost a snižuje hmotnost, nechybí ani příprava na použití systému ANGi.

(tz)

foto Specialized

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu