Dokola – nonstop zábava nejen na kole

před 6 dny

Chcete objevit své vlastní limity, nebo se jen na pár dní odpojit od koloběhu denního stereotypu? Co takhle zabalit pár nejnutnějších drobností a vyrazit na kole, koloběžce, a nebo klidně i pěšky do krásné přírody Jižních Čech. A pokud si takový výlet nechcete dlouze připravovat, je tu jedinečná příležitost účasti na Bikepackingové akci DoKola.

Tento jistě nezapomenutelný adrenalinový zážitek, který vás provede úchvatnou krajinou České Kanady, CHKO Třeboňsko, Novohradskými horami a Pošumavím. Přinese Vám může nabídnout nejen sportovní výzvu, ale i příležitost zažít jedinečnou atmosféru akce, kde se setkají podobně naladění milovníci zážitků.

Tato akce, nebo chcete-li závod, se koná již za pár dní, konkrétně v termínu 31.5.-2.6.2024 v Malém Ratmírově a je, jak jsme již zmiňovali, otevřen pro cyklisty, chodce, běžce a koloběžkáře.

Závod je rozdělen do různých kategorií, takže se zapojit a najít si svou vlastní trať může každý.

Trasa závodu DoKola zavede své účastníky do malebné přírody a současně dokáže prověřit jejich fyzické, yaše i mentální limity. Pokud tedy chcete získat novou zkušenost, objevit nová místa a nechat se unášet pohledy na malebná krajinná panoramata, máte prostřednictvím této akce jedinečnou příležitost. Start již 5. ročníku bikepackingového závodu DoKola se totiž blíží!!

Registrace je stále otevřená na https://www.dokolamtb.cz/registrace/

Více na www.dokolamtb.cz

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu