Nabajk – stylový název pro MTB oblečení

18.4.2024
Dost bylo městského smogu, nastal čas vyrazit do přírody! Takové je motto nové kolekce domácí značky Nabajk, která podobně vtipně pojala i názvy produktů. Chystáte se do Krkonoš? Pak oblečte dresy Ancze, Kubba, Hainey nebo třeba Sphindler. Dresy, kalhoty, kraťasy, ale i rukavice – to vše v kolekci najdete.

 

dres Ancze

Za značkou stojí česká firma Bikers Crown, která se více jak 20 let zabývá výrobou (nejen) motokrosového vybavení a oblečení. Dosavadní zkušenosti, technologie a vyladěné střihy se tak propsaly i do nové cyklistické značky Nabajk. Pro výrobu dresů je používán rychleschnoucí, lehký a odolný materiál Cool Mesh T300 na bázi polyesteru. Střihu nechybí prodloužený zádový panel, konstrukce je pohodlná i při jízdě s chrániči. Strečové panely kolem krku a na zápěstích umožňují volný pohyb.

 

dres Hainey

 

Ergonomicky tvarované kalhoty a kraťasy jsou vyrobeny z pevného, pružného a odolného materiálu Cordura Pro Stretch, v zadní části a nad koleny je použit stretch pro maximální pohyblivost jezdce. Tu dále podporují i zužované a ergonomicky tvarované nohavice. Nechybí ani nastavitelná délka pasu a boční kapsa. Nic nebylo podceněno ani u rukavic, jež slibují precizní cit při ovládání kola. Všechny produkty se společně pyšní technologií P.O.T. Flow pro odvod vlhka a potu. Více informací najdete na stránkách nabajk nebo na bikerscrown.


FOTOGALERIE

 


 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu