Masiv bude mezinárodní

26.6.2018

Letošní druhý ročník Masivu bude rozhodně mezinárodní. I když bude hrát mezi účastníky prim čeština, vyplatí se přibalit slovník dánštiny. Ze země, kde je nejvyšší kopec vysoký 171 metrů, přijede hned 6 dvojic. Na právě zveřejněné startovní listině je zastoupena sedmička zemí: Česko, Slovensko, Dánsko, Nizozemsko, Rakousko, Německo a také Kanada.

Startovní listina druhého ročníku Masivu, nejdobrodružnějšího etapáku dvojic na horských kolech, se pomalu plní. Jisté je, že v ženské kategorii nebudou chybět loňské vítězky Mirka Pavlů a Petra Stočesová. Budou mít ale výrazné soupeřky – Vendulu Kuntovou a Lenku Fridrichovou s GHOST teamu, které na jarním etapáku v 4 Islands v Chorvatsku skončily na druhém místě.

V mužské kategorii se vrátí Jakub Šilar, který ale hledá parťáka, protože Michal Kaněra se vydal jinou cestou. Konkurence v hlavní kategorii se ale nejspíše teprve vytříbí.

Za zmínku rozhodně ovšem stojí mezinárodní tým dirt bikerů – Čech Richard Gapsi Gasperotti a Geoff Gulevich z Kanady. Aspiraci na celkové vítězství nemají, ale rozhodně se to chystají roztočit nejen na trati, ale také při doprovodných aktivitách.

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu