Na maličkém pumptracku v Kladně vyšvihnul Kováč backflip

2.12.2019

Hodně velkým překvapením pro všechny bylo, kolik lidí se první prosincovou neděli může v jednom středočeském městě sejít u příležitosti otevření maličkého pumptracku. Přišli nebo přijeli s koly všech druhů, s koloběžkami i odrážedly, nebo pěšky, jen tak na kouknutí, na svařák, kávu a koláčky. Pásku přestřihli zastupitelé Kladna, spolu s cyklokoordinátorem města a zástupcem Čemby Jendou Hanušem a mistrem republiky v dirtjumpu Teo Kováčem. Ten se pak pomalu rozjel a v jedné klopence vyrazil přihlížejícím dech saltem vzad. A tím byl provoz prvního kladenského pumptracku oficiálně zahájen.

Vznik tohoto projektu iniciovala kladenská Velo Akademie, na příští rok je připravená ještě realizace pumptrackové přírodní lajny a zásadního napojení cyklostezek v Rozdělově. Výhledově se bude řešit i lokalita s traily, kde by děti Velo Akademie mohly  trénovat.

Více fotek ze slavnostního otevření naleznete na odkazu

https://photos.google.com/share/AF1QipMzr2AZvFEbSXAYT-ywc9UW8V5xJG_Kzi0rFeHFGvUG2uy88_U2y8-ZKFRJ-jIEXg?key=T1FCMm5mUUxHck9QVkkyaUlXNjBDRmJSNFY2cld3

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu