Malevil Cup s olympioniky

16.4.2019

Na Malevil Cup se chystají medailisté z Olympijských her a světových šampionátů horských hol i vítěz prestižního Cape Epic

Jubilejní 20. ročník legendárního Malevil Cup je na programu již 8. června. Trasy vedoucí hraničními hvozdy Lužických a Žitavských hor budou hostit cyklisty z celého světa. Aktuálně jsou přihlášeni závodníci z Evropy, ale i ze Spojených arabských emirátů.

Pořadatelé mají již v tuto chvíli potvrzená velká jména. Jednou z největších hvězd letošního závodu bude účast dvojnásobné olympijské medailistky Maji Włoszczowské z Kross racing teamu. Tuto úřadující polskou šampionku doplní na startovní čáře i její týmový kolega Ondřej Cink, který si na Malevil Cupu odbude svoji premiéru. Malevil Cup si nenechá ujít ani vítěz Cape Epic a úřadující český mistr v marathonu horských kol Kristian Hynek. Chybět nebude ani kompletní česká a německá marathónská špička.

Organizátoři připravili změnu trasy na nejdelší 100 kilometrové trati. Jelikož má Malevil Cup v německé straně hor neskutečné jméno, rozhodli jsme se přidat nových 8 kilometrů právě v Německu. Tímto se dostáváme do krásných bikových pasáží Žitavských hor, které si vychutná každý biker, dodává Radek Patrák šéf organizačního týmu.

Přihlášky předem na internetu končí 3. června 2019.

Oslavu jubilea otevře v páteční podvečer představení favoritů i legend závodu s jejich autogramiádou.

Sobotní program začne startem marathonů od 8.30 hodin. Ze čtyř tras na 100, 65, 45 a 25 km a mnoha kategorií si vybere opravdu každý. Malevil Cup je opravdu pro všechny. Proto je v programu i nesoutěžní jízda, rodinný cyklovýlet nebo večerní Bike-párty.

Nedělní program na Malevilu je tradičně vyhrazen dětem. Připraveny budou dětské závody, soutěže s Týmem silniční bezpečnosti a mnoho dalšího.

Už víte, co budete dělat o tomto víkendu?

Malevil Cup by Author by jste si rozhodně neměli nechat ujít ani vy.

Odkaz na oficiální trailer: https://www.youtube.com/watch?v=sfFLh8JHA5o

Více informací naleznete na www.malevilcup.cz

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu