Lístky na SP do Vysočina Arény 2020 v prodeji

25.11.2019

Předprodej vstupenek začal již 22. listopadu, tedy přesně půl roku před začátkem novoměstského klání zařazeného do nejvyšší světové bikerské soutěže: UCI Světového poháru horských kol 2020, jsme spustili předprodej vstupenek! Divácky oblíbený podnik se uskuteční v termínu 22. – 24. května 2020 tradičně ve Vysočina Areně!

Rok 2020 bude speciální. Jedná se totiž o jubilejní desátý ročník, kdy v Novém Městě na Moravě přivítáme akci nejvyššího světového formátu. V letech 2011-2015 to byly Světové poháry, následně v roce 2016 úspěšný Světový šampionát a poté v letech 2017-2019 opět závody Světového poháru. Taková historie již dává Novému Městu status respektovaného pořadatele a stabilního partnera pro Mezinárodní cyklistickou unii UCI, což nás samozřejmě moc těší! Hlavní však je, že se akce stále těší obrovské oblibě domácích fanoušků a Nové Město je tak po právu považováno za celosvětovou Mekku horských kol!

A jak bude výročí vypadat? Zatím je ještě na konkrétní program brzy, rádi bychom si však během víkendu trochu zavzpomínali, ale také jubileum důstojně oslavili! Rozhodně se ale můžete těšit na kvalitní třídenní sportovní program. Zahájí jej páteční závody bikerské elity ve stále ještě neokoukané disciplíně XCC Short Track. Úžasně dramatické souboje v tomto dynamickém závodě zaručují, že určitě neprohloupíte, pokud se vydáte do Vysočina Areny sledovat tyhle maximálně akční závody osobně. Sobota bude patřit olympijské disciplíně cross-country juniorských kategorií doplněných o klání kategorií do 23 let. Páteční i sobotní program doplní četné doprovodné akce: autogramiáda současných i bývalých hvězd horských kol, talk show se zajímavými hosty spjatými s historií našeho závodu, koncerty, exhibice a mnoho dalšího!

V neděli program vyvrcholí závody elitní kategorie žen a mužů. Se živou vzpomínkou na premiérové vítězství Mathieu van der Poela nebo skvělé výkony Ondry Cinka a Jitky Čábelické se dají opět očekávat dramatické souboje mezi esy světového mountainbikingu. Ze sportovního pohledu je důležitá ještě jedna informace. Totiž že hned ve středu po novoměstském „Svěťáku“ (tedy 27. 5. 2020) následuje uzávěrka olympijské kvalifikace. Náš závod tedy bude pro řadu závodníků poslední šancí, jak si vyjet tolik potřebné body pro účast na Olympijských hrách v japonském Tokiu.

Vstupenky jsou k prodeji online zde nebo v jednom ze stovek prodejních míst po celé republice. Na vybraných prodejních místech vybavených tiskárnou společnosti Ticketstream pak můžete zakoupit i speciální edici vstupenek s vánočními motivy. Takový dárek se bude pod vánočním stromečkem hezky vyjímat! Pokud nemáte možnost vyzvednout si vstupenku v prodejní síti Ticketstream, ale i tak byste ji rádi věnovali jako dárek, nakupte vstupenky jednoduše online a vytiskněte si k nim i jeden z připravených dárkových poukazů, které i z obyčejné online vstupenky vykouzlí důstojný vánoční prezent! Dárkový poukaz 1 ke stažení. / Dárkový poukaz 2 ke stažení.

Třídenní permanentka na celý třídenní program vyjde na 500 Kč a při nákupu do konce roku 2019 v ceně získáte i speciální dárek: nástěnný kalendář retrospektivních novoměstských fotek dvorního fotografa UCI Michala Červeného. Kalendář bude vytištěn s originálním plánovacím obdobím 06/2020 – 05/2021, aby byl využitelný ihned po SP a bude k vyzvednutí ve Vysočina Aréně v době konání akce proti předložení vstupenky s odpovídajícím datem zakoupení… Při pozdějším nákupu až do konce března bude předprodejová cena stále 500 Kč, ovšem již bez dárku. Od 1. dubna budou v prodeji i samostatné vstupenky: pátek v ceně 200 Kč / sobota také za 200 Kč / neděle pak za 500 Kč. V prodeji bude nadále i permanentka na 3 dny, tentokrát již v ceně 600 Kč.

I v případě, že budete chtít zakoupit vstupenku na poslední chvíli, třeba až na místě před vstupem do areálu, budete tak moci učinit i v den akce online po internetu, tak abyste se vyhnuli řadě u pokladny před areálem. Děti do 140 cm budou mít vstup zdarma a tradičně se můžete spolehnout také na parkování zdarma!

Tak na viděnou v květnu ve Vysočina Aréně při největší cyklistické akci v České republice!

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu