Lapierre, Ghost, Cratoni, Santini a další představily novinky na sezónu 2021

7.10.2020

Třetí zářijový týden nás firma Schindler, spol. s r.o., český dovozce kol Ghost, Lapierre, Electra a výhradní distributor dalších několika cykloznaček, pozvala do svého nového centrálního skladu v Kravařích u Opavy na prezentace novinek pro nadcházející rok 2021. Na co se můžeme těšit?

Ghost

Německý Ghost zatím na nové modely nezrušil mediální embargo, takže ukázat toho moc nemůžeme. Zaujala ale nová NIRVANA s minimalistickým designem rámu i LECTOR hardtail s nezaměnitelnou zadní stavbou v nenápadně elegantním černočerném provedení.

 

Úplně nové budou celoodpružené modely LECTOR FS, RIOT a E-RIOT. Od sebe se liší výškou zdvihu, použitým materiálem rámu a zaměřením. Spojuje je ale nově vyvinutý systém odpružení typu Virtual Pivot.

Na nových rámech stojí celkem 60 % kolekce. Modely 2021 budou k dispozici v nových barvách a za velmi příznivé ceny. Odtajnění kolekce je naplánováno na zimu 2020.

Lapierre

Francouzský Lapierre se po roční pauze vrací s gravelovým Crosshillem v novém designu. Model bude dostupný ve třech specifikacích. Všechny mají hliníkové rámy a jsou na kotoučových brzdách.

 

V kategorii horských kol dostal model Edge kompletně přepracovaný rám s vnitřním vedením kabelů a úplně novou paletu barev.

 

V novém zbarvení sjede z výrobní linky i celopéro Zesty TR. Stavba se sice nezměnila, ale s cenovkou 69 990 Kč/2 549 € je to univerzální hliníkový allmountain stroj, který nabízí hodně muziky za málo peněz.

 

Electra

Móda elektrokol se nevyhýbá ani segmentu městských kol a americká Electra na to zareagovala modely Townie Path Go! a VALE Go! s plně integrovanými bateriemi.

 

Cratoni

 

Do sezóny 2021 vstupuje německý výrobce helem s novou verzí legendární přilby. Interceptor 2.0 je lehká a přitom robustní přilba, která zajistí bezpečí i v tom nejdrsnějším terénu. Má vyměnitelný štítek, 20 větracích otvorů a dostupná bude ve 3 barevných kombinacích.

 

Zalíbily se nám i cenově dostupné brýle C-RAGE a C-DIRTTRACK za 749 Kč/26,90 € a 999 Kč/36,90 €.

 

HJC a Santini

Italské cyklooblečení Santini je pro rok 2021 v distribuci Schindler úplnou novinkou a letos poprvé se na prezentacích objevily i helmy korejského výrobce HJC.

(tz)

foto archiv dovozce

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu