Krušnoton letos nebude

30.6.2020

Vážení přátelé, příznivci, podporovatelé, spásné duše Krušnotonu, bez kterých by závod nebylo možné vůbec uspořádat! Dovolte nám, abychom vás touto cestou informovali, že 11. ročník Krušnotonu, plánovaný na 8. srpna 2020 se v uvedeném termínu NEUSKUTEČNÍ.

Ačkoliv jsme na letošní ročník zahájili přípravy rekordně brzy, následné vládní restrikce a nejasné prognózy ohledně vývoje situace s COVID-19 nás donutili přípravy pozastavit. V době, kdy se šíření koronaviru zdálo být pod kontrolou a začalo docházet k uvolňování restrikcí došlo u všech členů užšího realizačního týmu k mimořádnému pracovnímu vytížení, a tak na přípravy Krušnotonu nezbýval téměř žádný čas. Jako nejzazší termín pro rozhodnutí, zda se podaří v roce 2020 Krušnoton uspořádat či nikoliv jsme si nastavili datum 10. 6. V tento den jsme se sešli a po dlouhých diskuzích jsme nakonec museli konstatovat, že vzhledem k přetrvávajícímu pracovnímu vytížení a více jak 2 měsíčnímu zdržení, které nám Covid přinesl bychom Krušnoton v roce 2020 sice stihli připravit, ale šili bychom jej příliš horkou jehlou, což by se mohlo negativně projevit na kvalitě organizace závodu. V rámci zachování nastavené kvality jsme tak s těžkým srdcem museli přijmout rozhodnutí 11. ročník Krušnotonu přesunout na rok 2021, kdy nám snad bude opět přáno a na náročné přípravy budeme mít opět dostatek času.

Budeme velmi rádi, pokud nám zachováte přízeň i v roce 2021, kdy nás snad žádná zdravotní či jiná rizika a překážky již neomezí a my věříme, že 11. ročník Krušnoton proběhne v plné kráse a síle dne 7. 8. 2021. O přípravách a novinkách Vás budeme průběžně informovat na webu i FB profilu Krušnotonu, v důležitých záležitostech pak i telefonicky či e-mailem.

Děkujeme vám za vaší dosavadní přízeň, přejeme Vám krásné léto, všem cyklistkám a cyklistům mnoho šťastných kilometrů v sedle kola a těšíme se s Vámi na viděnou v Teplicích v srpnu příštího roku.

 

Se srdečným pozdravem

Jan Tančín

(tz)

foto archiv Krušnoton

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu