Krakonošův cyklomaraton je za dveřmi!

1.6.2018

V sobotu 16. 6. se Trutnov opět zaplní cyklisty, připraven je pro ně jubilejní 5. ročník silničního Krakonošova cyklomaratonu. Účastníci hlavního závodu se vydají vstříc vrcholům východních Krkonoš na trase dlouhé 98 nebo 145km. Obě trasy protínají všechny členské obce Svazku obcí Východní Krkonoše – hlavního pořadatele a partnerská města Lubawka a Kamienna Gora. Kratší trasa je vhodná pro všechny příznivce silniční cyklistiky, na trase delší ani letos nebude chybět legendární stoupání z Pece pod Sněžkou na Pražskou boudu. Start bude již tradičně na pěší zóně v Trutnově u společenského centra UFFO v 10:00, dojezd prvních závodníků je plánován na 12:30.

V prostoru startu a cíle bude celý den probíhat bohatý doprovodný program pro děti, rodiče a příchozí fanoušky. Těšit se můžete na živou hudbu v podání pop-rockové skupiny “Trocha klidu”, zábavnou show s agenturou VOSA a mnoho dalšího.

Během hlavního závodu budou v prostoru startu/cíle probíhat na uzavřeném okruhu DĚTSKÉ ZÁVODY pro kategorie BABY odrážedla (ročník 2012 a mladší) až po mladší žáky II (ročník 2006-2007). Přihlaste své děti, ať si i ony užijí atmosféru cyklistického závodu v centru města Trutnova.

Více informací o události naleznete na: www.krakonosuvcyklomaraton.cz.

Těšíme se na Vás!

Pořadatelé – SOVK a SK Cyklistika Trutnov

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu