V Kosmonosích pro děti i dospělé

26.8.2019

Ve Ško-Energo MBC bikeparku v Kosmonosích u Mladé Boleslavi se o posledním prázdninovém víkendu odehrají závody horských kol pro děti i dospělé.

V sobotu 31. 8. 2019 budou děti a dospělí v různých kategoriích závodit na Srnka trailu na dvě měřené jízdy s profesionální časomírou. Menší děti čeká závod na novém, zvětšeném pumptracku a po vyhlášení akce King of Srnka si dospělí mohou také zazávodit s profi časomírou na novém velkém pumptracku. „Pojede se jedna jízda na jedno kolo bez registrace, pouze se startovním číslem na řídítkách. Večer nás jako vždy čeká party za doprovodu Djs,“ zvou pořadatelé.

Počet míst je omezený, a proto je pro tento závod nutné provést registraci na www.mbckids.cz. Zde naleznete také další informace a propozice závodu.

 

V neděli 1. 9. 2019 čeká na účastníky klasický program, a to závod ve fourcrossu CYCOLOGY 4X CUP. „Naše trať je lehčí obtížnosti, tak kdo by rád vyzkoušel závod ve fourcrossu, má jednu z posledních a hlavně ideálních možností. Registrace není třeba. Součástí nedělního programu by měl být i dirt constest. Dorazte pojezdit, zazávodit, zafandit, zapařit!“ zve za pořadatele z MBC Freeride Teamu Štěpán Kuzmič Neuman.

(tz)

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu