KOLOFIX POINTY – do Kolofixu to máte blíž

20.10.2022

Kolofix právě teď otevřel 12 nových servisních míst! Nyní tak nabízí servis kol už v celkem 26 lokalitách po celé České republice. A další budou přibývat.

Nové Kolofix pointy otevíráme v místech, kde dosud nebyla klasická pobočka Kolofixu. Vyslyšeli jsme tak přání našich zákazníků a nyní to k nám mají blíž, než kdy dřív. Šetříme tím zákazníkovi to nejcennější – jeho vlastní čas. Na Kolofix pointech nabízíme kompletní služby servisu kol a to včetně servisu odpružení, garančních prohlídek a řešení reklamací pro naše partnery. říká Pavel Čábelický, zakladatel Kolofixu.

Co je to Kolofix point? Na rozdíl od klasické pobočky využívá plně vybavené servisní vozy, kde se provádí většina servisních úkonů. Pro provedení náročnější opravy se kolo přesune na pobočku Kolofixu, kam ale zákazník ani v tomto případě nemusí jezdit. Následně si totiž opravené kolo vyzvedne opět na svém Kolofix pointu. Na těchto místech se poskytuje také express servis, který je prováděn do 60 minut. Všechny Kolofix pointy jsou skvěle dopravně dostupné a nabízí vždy i bezproblémové parkování. Stačí si jen dopředu rezervovat termín.

Rezervace termínu v Kolofix pointu, stejně tak jako pro klasickou pobočku, probíhá na webu www.kolofix.cz nebo na telefonu 800 01 01 01.

Nové Kolofix pointy najdete v těchto městech: Beroun, Cheb, Mladá Boleslav, Most, Pardubice, Prostějov, Sokolov, Spytihněv, Sušice, Tábor, Trutnov a Vyškov. Detailní informace o všech lokalitách, včetně otevírací doby jsou k dispozici na webu www.kolofix.cz

O KOLOFIXU

My kola neprodáváme, my kola servisujeme. A zaručíme, aby ti tvé kolo dobře sloužilo, bylo spolehlivé a bezpečné. To je náš cíl. Je nám jedno, jestli přivezeš kolo za 10 tisíc nebo za půl milionu. Opravíme vše, co dává smysl. Mechanici, kteří se o tvůj stroj postarají, mají nejen šikovné ruce. Milují cyklistiku a ví, že chceš zpátky do sedla.

Pavel Čábelický, někdejší závodník na horských kolech a mechanik české reprezentace, je přesvědčený, že kola mají trávit v servisu co nejméně času. Proto založil na jaře 2019 Kolofix. Má neodbytný smysl pro detail a ví, co je třeba. Předává své rozsáhlé znalosti našim mechanikům – kvalita poskytovaných služeb je stěžejní.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu