Kolo pro život pokračuje ve virtuálních závodech

7.4.2020

Po pozitivních informacích týkajících se uvolnění u individuálních sportů, pro vás máme další dobrou zprávu, kterých není nikdy dost! Po našem unikátním eventu v Radotíně a sérii Real Spring Classics, uspořádá Kolo pro život vlastní sérii dvou virtuálních závodů. Ride for life challenge Kolo pro život 2020.

Seriál Kolo pro život pokračuje v online aktivitách na poli cyklistiky. V dubnu uspořádá sérii dvou závodů pod názvem Ride for Life challenge Kolo pro život na indoor platformě ROUVY. Sezona je v plném proudu, přidáš se k nám?

Začalo to ojedinělým únorovým eventem v pražském Radotíně, pokračovalo partnerstvím s Real Spring Classics. Nyní spouští Kolo pro život samostatnou serii dvou závodů. Venkovní závody jsou momentálně sice zakázané, ale není důvod k panice či snad trudomyslnosti. Kolo pro život chápe svou důležitost a nabízí všem alternativu pro domácí podmínky.

Termíny a lokality závodů

Středa 15. dubna 2020, „Alongside The Rivers“

https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/32452

Středa 29. dubna 2020, „Lipno Lake „

https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/33084

Časy startů obou závodů 18:00

Online přenosy

Web ČT SPORT a YouTube kanálu Petr Čech Sport. Těšit se můžete opět na dvojici komentátorů Jirka Lutovský a Tomáš Lachman.

Jak se mohu účastnit?

Je to jednoduché. Stačí mít aktivní účet v aplikaci ROUVY (prvních 14 dní je zdarma). Chytrý trenažer a zařízení na kterém aplikaci ROUVY můžete spustit. K tomu vám postačí telefon, notebook nebo tablet. Nejlepšího zážitku však dosáhnete s Apple TV a televizí.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu