Když Mallorca, tak s Alltraining.cz

19.11.2018

Cyklistické kempy na Mallorce s Alltraining.cz nabízí již 10. rokem špičkové služby a propracovaný program, který ocení celá rodina, zapálení cyklisti i profesionální sportovci. „Když Mallorca, tak s Alltraining.cz!“ To hlásí o mallorském kempu s Alltrainingem Michal Prokop, trojnásobný Mistr světa, dvojnásobný vítěz Světového poháru a trojnásobný Mistr Evropy ve Fourcrossu. A jaké jsou jeho celkové dojmy?

„Na Mallorcu jsem se v podstatě netěšil, ale pro Enduro je dobrá vytrvalost nutností! Dobře jsem věděl, že budu muset hltat stovky kilometrů podle tréninkového plánu mého trenéra Vojtěcha Berana. Ale počasí a celková atmosféra kempu s Alltraining.cz mi najíždění neskutečně zpříjemnila. Kemp jsem si začal užívat v jiné dimenzi, kde jsem se mohl plně soustředit na trénink a o všechno ostatní bylo stoprocentně postaráno. Byli jsme skvělá parta, která se po dvou dnech dokonale sjela, takže tréninky šlapaly jak hodinky. Nikdy bych nevěřil, že někdy v životě dám „dvoukilo“, ale díky Vojtovi a jeho neustálému povzbuzování to vlastně nebylo až tak strašné. Díky každodennímu servisu od celého týmu, který se o nás staral od servisu kol až po masáže a fyzioterapii, jsem mohl kvalitně trénovat po celou dobu kempu naplno! Už teď se těším na další kemp a další kilometry, které mi doufám pomůžou vyhrávat závody po celou sezónu. Když Mallorca, tak s Alltraining.cz. Kemp na Mallorce doporučuji v celé šíři využít všem cyklistickým nadšencům, kteří se chtějí rozjet do sezóny chytře.“ 

Pokud i vy máte chuť vyrazit s námi na Mallorku na jaře 2019 a užít si cyklistický kemp plný sportovních zážitků a dobré nálady, již teď si můžete vybrat z naší nabídky 11 turnusů.

ALL INCLUSIVE TRÉNINKOVÉ A REGENERAČNÍ SLUŽBY

Každý turnus nabízí all inclusive tréninkové a regenerační služby, při kterých si užijete profesionální komplexní péči, vyvarujete se tréninkových chyb a necháte své tělo plně regenerovat. Čeká na vás celodenní propracovaný tréninkový program s profesionální péčí týmu trenérů pod vedením zkušeného trenéra a odborníka Mgr. Vojtěcha Berana. Zvýšíte efektivně svoji kondici a užijete si na své sportovní dovolené spoustu legrace. Díky absolvovanému zátěžovému testu si budete užívat mallorskou přírodu správnými tréninkovými dávkami a intenzitou.

Po tréninku se o vaši regeneraci postará fyzioterapeut, masér či wellness centrum v hotelu. Večerní program vyplní zajímavé přednášky a debaty z oblasti cyklistického tréninku, výživy a regenerace od odborníků z tréninkového centra Alltraining.cz.

PRÉMIOVÁ KOLA BMC PRO KAŽDÉHO

Trénovat budete na zapůjčených celokarbonových kolech prémiové švýcarské značky BMC, kolech vítězů Tour de France, olympiád a mistrovství světa.  Na dovolenou tak můžete pohodlně vyrazit jen s malým batůžkem a starost s odvozem či častým poškozením kol při přepravě vám odpadne. Kolo budete mít nastaveno přímo na svou postavu podle předem zaslaných mír. Za devět let jsme neměli jediného nespokojeného klienta, kterému by zapůjčené kolo nesedělo. Na kemp tedy může vyrazit úplně každý, i ten, kdo silniční kolo nevlastní.

KVALITNÍ ZÁZEMÍ

Pro naše kempy jsme vybrali čtyřhvězdičkový hotel se skvělým cyklistickým zázemím. V jarních měsících ho navštěvuje mnoho cyklistů z celého světa, včetně profesionálů a ProTour týmů. Nachází se v bezprostřední blízkosti pláže a disponuje kompletním wellness zázemím s vnitřním bazénem, saunou, fitness. Mezi standardy patří krásné, prostorné dvoulůžkové pokoje a prvotřídní jídlo formou švédských stolů (polopenze), které nezklame profesionálního sportovce ani gurmána, který rád ochutná všechny připravené pokrmy.  Přestože se jedná o větší hotel, vládne zde klidná, rodinná atmosféra umožňující bezproblémovou pohodovou relaxaci.

ZAŽIJTE PODPORU JAKO PROFESIONÁLNÍ ZÁVODNÍK

Na tréninky pro vás máme připraveno neomezené množství iontových nápojů od firmy Nutrend. Nebudete se muset starat ani o zapůjčené kolo, mechanik ho po každém tréninku připraví na následující den. Nebude chybět ani doprovodné auto, které bude vždy nablízku a pomůže v případě nouze, defektu či budete-li potřebovat doplnit energii na další část tréninku. K dispozici bude i fotograf, který vystihne v momentkách každého z vás i celou atmosféru tréninkového kempu. Od našich partnerů navíc dostanete malý dárek, který zpříjemní váš pobyt na kempu.

Chtěli byste to všechno také zažít, trénovat chytře a bez starostí? Váháte-li co dát manželovi, či zapálenému cyklistovi za sportovní dárek, máte ideální námět jak mu udělat obrovskou radost. Kempy se již teď rychle plní, tak neváhejte a rezervujte si místo. Více informací najdete ZDE.

 

Těšíme se na vás na Mallorce! Za tým tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz

Tereza a Vojtěch Beranovi

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu