MORAVSKÝ BIKEMARATON 2018, 17. ročník

24.8.2018

Datum / čas
24.08.2018 - 25.08.2018
Celý den

Místo konání
Leština, okr. Šumperk

Kategorie

příchozí akce se mohou zúčastnit příchozí

www adresa závodu http://www.cyklomorava.cz

pořadatel Cykloklub Morava
jiri.chlebnicek@centrum.cz
603807746


17. ročník Moravského bikemaratonu se jede poslední prázdninovou sobotu 25. srpna v překrásném podhůří Jeseníků. Proto Vás všechny zveme do Leštiny 24.a 25. srpna na klasiku horských kol v jezdivém terénu. Tradiční zavádění cyklistů na ostrý start letos povedou naši olympionici v lyžování Ondra Bank a Martin Vráblík a ze Slovenska dojede i Peter Doležal mechanik vítěze Tour de France Chrise Frooma. Tak se máme na co těšit.

Jezdivá trať 30,50,80 km s výjezdem na hrad Brníčko, vrchol Bradlo a s panoramatickými výhledy do okolí. Oblíbený junior bikemaraton pro děti a mládež a kategorie rodičů s dětmi, hendikepované sportovce a samozřejmě i velmi populární souboj nad 110kg i kategorie pro ty, co si tak netroufají mají svou Tourist open. Závod se jede zároveň jako Mezinárodní mistrovství České a Slovenské republiky handbiků a oborové mistrovství pekařů a cukrářů.

Ojedinělé občerstvovací stanice i s pravou moravskou slivovičkou a výborné zázemí u domácích obyvatel v jejich zahradách a skvělá atmosféra. Večerní program již v pátek. TOŽ dojeďte!

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu